ModaZa co uwielbiamy kobiece kuferki?

Za co uwielbiamy kobiece kuferki?

Za co uwielbiamy kobiece kuferki?
Źródło zdjęć: © unsplash.com | Pete Belis
06.02.2018 13:15, aktualizacja: 06.02.2018 16:42

Kuferki przechowują, zdobią i są wyjątkowo pojemne. Jako torebka mają najlepszy rozmiar, kosmetyczki w formie kuferka pomieszcza nie tylko niezbędne minimum, a te, które mieszczą kolorowe kosmetyki to cudowny wynalazek. Dla nas kobiece kuferki mają jeszcze jedną zaletę – są mega kobiece.

Kuferek to nie tylko kosmetyczka – mamy najlepsze

Damskie kuferki to dość szeroka kategoria. Mieszczą się w niej zarówno damskie torebki wizytowe, jak i kosmetyczki, niewielkie bagaże do samolotu, zasobniki do przechowywania oraz te uwielbiane przez fanki makijażu – kuferki z wyposażeniem, pełne kolorowych kosmetyków. Kuferki mają to coś – przedstawiamy najfajniejsze. Także jako pojemna kosmetyczka lub miejsce, gdzie schowasz ważne przedmioty. Dobrze przechowuje się takie kosmetyczki w formie kuferków np. w szafach i schowkach. Są sztywne, dlatego swobodnie postawisz na nich coś jeszcze. Takie pudełkowe kuferki to spora oszczędność miejsca.

Obraz
© iStock.com | iStock

Kuferek – najlepsza torebka dla zwolenników klasyki

Kuferek to foremna, damska torebka z rączką, które przypominają nam babcine torebki noszone do parku. Wciąż przybierają na nowo piękne, modne fasony i kolory, choć ich podstawowy kształt nie zmienia się od dawna. Najczęściej są lekko zwężane ku górze, co znacząco podnosi komfort z ich użytkowania. Czasami pakowna torba XXL wydaje się workiem na śmieci, a mikroskopijna listonoszka właściwie nic nie mieści. Wtedy wybierzmy kuferek.

Kuferki stylizowane na babcine mają swój niepowtarzalny urok. Styl vintage powrócił i to w wielkim stylu. Jest po prostu niezrównany i zawsze będzie do niego ciągnąć kobiety, które nie chcą wtopić się tłum, a nie lubią nachalnie kolorowych dodatków. W czym tkwi urok babcinego kuferka? Zapewne w zgrabnym rozmiarze i fajnym kształcie. To torebka, która rzadko mieści format A4, czyli nie należy do najczęściej wybieranej damskiej torebki "do wszystkiego". Jej rozmiar natomiast i tak pozwala schować małą kosmetyczkę, portfel, telefon i potrzebne drobiazgi. Dlatego jest tak bardzo kobieca.

Obraz
© unsplash.com | Pete Belis

Coś, co uwielbiamy – kobiecy kuferek z kosmetykami

Duża kosmetyczka zaspokoi potrzeby entuzjastki pielęgnacji urody, dużej rodziny lub pary, która wybiera się na wspólne ferie albo walentynkowy wyjazd. Kosmetyczka to niezbędnik każdej osoby dbającej o wygląd. Rozsypane kosmetyki i nieład w torebce lub na półkach to nie problem, jeśli masz pojemną i ładną kosmetyczkę. To nie tylko saszetka na kosmetyki – elegancka kosmetyczka zadowoli najbardziej wyrafinowany gust. Im bogatsza i bardziej kolorowa zawartość, tym lepiej. Udanej zabawy z kosmetycznym kuferkiem.

Obraz
© Pixabay.com