Informacja prasowa
miszmasz
14-09-2010 (11:27)

Zadbaj o biust - bezpłatnie!

Po raz pierwszy we Wrocławiu bezpłatne badanie mammograficzne piersi oraz profesjonalne dobieranie biustonoszy dla wszystkich Pań!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zadbaj o biust - bezpłatnie!
(Jupiterimages)

Po raz pierwszy we Wrocławiu bezpłatne badanie mammograficzne piersi oraz profesjonalne dobieranie biustonoszy dla wszystkich Pań! Akcja „Biust do góry” organizowana jest w domu handlowym RENOMA 19 września od godziny 10 do 18! „Biust do góry!” to połączenie profilaktyki zdrowotnej z edukacją.

Przez cały dzień – od 10 do 18wszystkie panie będą mogły bezpłatnie przebadać piersi w mammobusie, który stanie na placu Czystym przy RENOMIE. Wystarczy tylko pobrać kartę rejestracyjną w punkcie informacyjnym, mieszczącym się na poziomie 0 (przy wejściu głównym od strony ul. Świdnickiej).

Od godziny 14 do 18 na poziomie 0 na panie czekać będą trzy profesjonalne brafiterki, które pomogą dobrać właściwy rozmiar biustonosza. W tym samym czasie do dyspozycji pań będą również kosmetyczki z salonów Sephora, GalliLU i L’Occitane, które doradzą jakimi preparatami pielęgnować piersi.

Podczas akcji „Biust do góry” zaplanowano spotkanie z chirurgiem plastycznym oraz z amazonkami. O godzinie 18 RENOMA zaprasza wszystkie panie i panów na pokaz mody najmodniejszej w tym sezonie bielizny . Zapraszamy!

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.