Trwa ładowanie...

Zbyt poważna Emma Watson

20-letnia gwiazda serii filmów o Harry'm Potterze, grająca Hermionę Emma Watson, wyznała ostatnio, że w jej życiu brakuje miejsca na zabawę. Młoda aktorka martwi się, że tak mało ma czasu wolnego i w związku z tym nie cieszy się rozrywkami typowymi dla osób w jej wieku.

Zbyt poważna Emma WatsonŹródło: Ken Goff/Akpa
d4eql14
d4eql14

20-letnia gwiazda serii filmów o Harry'm Potterze, grająca Hermionę Emma Watson, wyznała ostatnio, że w jej życiu brakuje miejsca na zabawę. Młoda aktorka martwi się, że tak mało ma czasu wolnego i w związku z tym nie cieszy się rozrywkami typowymi dla osób w jej wieku. Zamiast „fun”, ma pracę na planie, sesje zdjęciowe i studia (na Brown University w Stanach Zjednoczonych).

- Muszę zacząć więcej się bawić, tak jak wszyscy w moim wieku – powiedziała w wywiadzie dla magazynu „Seventeen”. - Ciągle pracuję. Jestem uzależniona od pracy. Muszę dać odpocząć trochę swojej głowie. Nie doświadczam nigdy zwyczajnych dni, ponieważ prowadzę dwa życia. Jednego dnia kręcę film, następnego idę do collegu, jeszcze kolejnego jadę do domu, a potem zajmuję się projektowaniem ubrań. Dla mnie nie ma dni typowych.

Dlatego Watson ma radę dla swoich rówieśników: - Bądźcie sobą, bądźcie uczciwi. Nie bierzcie życia zbyt poważnie. To właśnie jeden z moich największych błędów. Jesteście młodzi, bawcie się!

d4eql14
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4eql14