GwiazdyZeta-Jones idealna dla męża

Zeta-Jones idealna dla męża

Zeta-Jones idealna dla męża
Źródło zdjęć: © AP

28.09.2010 17:52, aktual.: 29.09.2010 11:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Michael Douglas przyznał, że gdy poznał swoją obecną żonę, Catherine Zeta-Jones, "wszystkie jego fantazje stały się rzeczywistością".

Michael Douglas przyznał, że gdy poznał swoją obecną żonę, Catherine Zeta-Jones, "wszystkie jego fantazje stały się rzeczywistością". 66-letni aktor, który wychowuje wraz z małżonką dwoje dzieci, zakochał się w ciemnowłosej piękności od pierwszego wejrzenia.

- Byłem absolutnie zafascynowany Catherine już od pierwszego spotkania - wspomina Douglas. - Wywarła na mnie ogromne wrażenie. A gdy dowiedziałem się, że lubi golfa, zdałem sobie sprawę, że wszystkie moje fantazje stały się rzeczywistością. Wiedziałem, że muszę ją poślubić.

Aktor wyznał także, że 25-letnia różnica wieku pomiędzy nim a małżonką absolutnie im nie przeszkadza.
- Niektóre kobiety lubią mieć obok siebie mężczyznę, który zadba o nie i zaopiekuje się nimi. Jeśli nie możesz otrzymać tego od mężczyzny w swoim wieku, szukasz kogoś starszego. Ale w naszym przypadku wiek nie ma żadnego znaczenia. To inni ludzie podnoszą tę kwestię. To oczywiście ważne pytanie. Będę miał 75 lat, kiedy mój syn będzie miał lat 18, a córka 16. Ale mój ojciec ma teraz 93 lata, a moja matka 87. Moim dzieciom mówię, że dożyją setki.

Od 24 września możemy podziwiać Michaela Douglasa w filmie "Wall Street: Pieniądz nie śpi".

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także