Trwa ładowanie...
d38wu7b

Znajdź miłość w kopenhaskim autobusie

Przewoźnik miejski Arriva pomoże kopenhaskim singlom poznać swoją przyszłą miłość. Przez następne dwa tygodnie w poszczególnych liniach autobusowych będzie można usiąść na tak zwanych „krzesłach miłości”.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Znajdź miłość w kopenhaskim autobusie
(Skandynawia.pl)
d38wu7b

Przewoźnik miejski Arriva pomoże kopenhaskim singlom poznać swoją przyszłą miłość. Przez następne dwa tygodnie w poszczególnych liniach autobusowych będzie można usiąść na tak zwanych „krzesłach miłości”. Jeśli mieszkasz w Kopenhadze, nie masz dziewczyny a chcesz ją poznać, spróbuj przejażdżki miejskim autobusem.

W ciągu dwóch tygodni w około 100 kopenhaskich autobusach na paru liniach będzie można usiąść na czerwonych „krzesłach miłości” i flirtować do woli ze współpasażerami. Arriva ma nadzieję, że akcja zapewni jej dużą frekwencję w autobusach.

Specjalnie oznaczone, czerwone krzesła będzie można znaleźć w następujących liniach autobusowych w mieście: 3A, 4A, 150S, 173 E oraz 350S.

d38wu7b

Marianne Færch z Arrivy ma nadzieję, że „krzesła miłości” będą cieszyły się popularnością. „Chcemy pobudzić ludzi do działania w środkach komunikacji miejskiej – aby było więcej flirtu i uśmiechu w autobusach” – mówi dla Metroexpressu „Może ktoś znajdzie miłość, a inni dzięki akcji wsiądą do miejskiego autobusu, aby mieć możliwość poflirtowania z przystojnym chłopakiem – mówi Marianne Færch. Eksperci wróżą duży sukces akcji. „Te miejsca mogą niedługo stać się najbardziej popularne w całym autobusie” – twierdzą.

Tomasz Grabowski

Więcej informacji w serwisie: Skandynawia.pl

POLECAMY: * Nastolatka: trudno być porządną dziewczyną*

d38wu7b

Podziel się opinią

Share
d38wu7b
d38wu7b