Trwa ładowanie...
d1h9dvg

Zrób to sama - cytrynowy dezodorant

Znasz tą chwilę tuż przed randką podczas której okazuje się, że skończył ci się dezodorant?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zrób to sama - cytrynowy dezodorant
(Fashion Post)
d1h9dvg

Znasz tę chwilę tuż przed randką podczas której okazuje się, że skończył ci się dezodorant? My znamy aż za dobrze, więc strasznie się ucieszyłyśmy kiedy ostatnio wpadłyśmy na genialnie prostą i skuteczną receptę na cytrynowy dezodorant. Zobacz jak go zrobić z produktów, które znajdziesz w niemal każdym supermarkecie!

To ci będzie potrzebne:

- olej kokosowy

d1h9dvg

- olejek cytrynowy

- soda oczyszczona

Weź łyżeczkę oleju kokosowego, dodaj do niego kilka kropel olejku cytrynowego (tylko nie próbuj wyciskać soku ze świeżej cytryny, będzie mniej skuteczny ) i szczyptę sody oczyszczonej. Wszystkie składniki wymieszaj na dłoni i wetrzyj pod pachami. Bajecznie proste i równie skuteczne.

Jeśli jesteś wrażliwcem nie nakładaj dezodorantu bezpośrednio po goleniu i uważaj z ilością dodawanego olejku cytrynowego.

d1h9dvg

Dezodorant działa fenomenalnie i przez wiele godzin, nawet jeśli jesteś bardzo aktywna. Sprawdziłyśmy na własnej skórze!

** 5 nietypowych zastosowań suchego szamponu

<a href=" http://fashionpost.pl/kosmetyki-ekologiczne-o-co-tu-chodzi/onclick="javascript_:window.open(this.href);return false;">** Kosmetyki ekologiczne – o co tu chodzi?

d1h9dvg

Podziel się opinią

Share

d1h9dvg

d1h9dvg