Trwa ładowanie...
Materiał Partnera
#ŻYĆLEPIEJ

5 sposobów na zdrową wiosnę

Lepsza pogoda, dłuższe dni sprawiają, że wiosną mamy więcej energii do działania. Dlatego oprócz wiosennych porządków w domu, warto „posprzątać” organizm po zimie. Wystarczy wprowadzić kilka zdrowych nawyków, by zregenerować ciało i wprowadzić się w dobry nastrój.
Share
5 sposobów na zdrową wiosnę
Źródło: Materiały prasowe
d3buboj

Korzystaj z pogody i spędzaj czas na dworze. Nieważne czy spacerujesz, biegasz, jeździsz na rowerze, każda aktywność na powietrzu sprawi, że poczujesz się lepiej zarówno fizycznie, jak i psychicznie.

Zadbaj o skórę, wiosenne słońce też może „przypiec”, więc nie zapominaj o kremach z filtrem. Pamiętaj też o okularach przeciwsłonecznych, by chronić oczy.

Pij odpowiednią ilość płynów. Oczywiście woda to podstawa, ale możesz wybrać też koktajle z owoców i warzyw, wzbogacając ich prozdrowotne właściwości dodatkiem polskich superfoodów np. Zielonym Mixem (Zdrowe Pola) zawierającym zieloną nać pietruszki, młody jęczmień i liście jarmużu.

d3buboj

Pamiętaj o owocach i warzywach. Zanim pojawią się nowalijki, kreatywnie wykorzystaj, to co jest dostępne w sklepach np. pasty warzywne sprawdzają się nie tylko na kanapkach, ale może je też dodać do makaronu, czy naleśników (oczywiście pełnoziarnistych). Pamiętaj tylko, żeby wybierać produkty 100% naturalne np. pasty Wa:Żywo (Zdrowe Pola).

Wysypiaj się. Sen jest ważny dla zdrowia, urody i dobrego humoru.

   Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
   Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Zielony Mix, Zdrowe Pola, ok. 14,99 Zł
Czerwony Burak, Zdrowe Pola, ok. 9,99 zł
NOWOŚĆ WA:ŻYWO: Pasta z dyni z lubczykiem, Zdrowe Pola, ok. 5,99 zł
WA:ŻYWO: Pasta z dyni z lubczykiem, Zdrowe Pola, ok. 5,99 zł
Naturalne produkty Zdrowe Pola dostępne są w sklepach sieci Rossmann na terenie całej Polski i wybranych sklepach sieci Carrefour.
www.zdrowepola.pl

d3buboj

Podziel się opinią

Share
d3buboj
d3buboj