ModaAby najlepiej wyrazić siebie

Aby najlepiej wyrazić siebie

19.03.2014 13:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

TK Maxx wierzy, że każdy człowiek jest wyjątkowy i czuje się najlepiej i najpewniej po prostu będąc sobą. Rusza właśnie kampania Me. By Me, której celem jest zachęcenie ludzi do odkrywania i celebrowania swojego niepowtarzalnego stylu, do eksperymentowania i zabawy z modą, próbowania czegoś nowego i inspirowania innych. Wszystko po to, aby najlepiej wyrazić siebie i wykreować swój indywidualny, niepowtarzalny styl.

TK Maxx wierzy, że każdy człowiek jest wyjątkowy i czuje się najlepiej i najpewniej po prostu będąc sobą. Rusza właśnie kampania Me. By Me, której celem jest zachęcenie ludzi do odkrywania i celebrowania swojego niepowtarzalnego stylu, do eksperymentowania i zabawy z modą, próbowania czegoś nowego i inspirowania innych. Wszystko po to, aby najlepiej wyrazić siebie i wykreować swój indywidualny, niepowtarzalny styl.

Na początku roku, TK Maxx zaprosił grupę dziesięciu swoich klientów z całej Europy do modowej podróży, podczas której mogli oni rozwinąć własny styl i zachęcić innych do tego samego… Osoby te są twarzami wiosenno-letniej kampanii Me. By Me, która jest pierwszą w historii zrealizowaną przez markę modową we współpracy z jej klientami.

Wybrani klienci wyruszyli w podróż życia do Kapsztadu, gdzie przez 10 dni byli zachęcani do eksperymentowania ze swoim stylem i brania udziału w inspirujących zadaniach, które obudziły ich Me. By Me. Nie było żadnego scenariusza – cała grupa miała wolną rękę w kształtowaniu kampanii. Dzięki eksperymentowaniu z ubraniami i dodatkami każdy z uczestników projektu znalazł własny, niepowtarzalny styl. TK Maxx jedynie ułatwił tę modową przygodę (i dobrą zabawę).

Uczestnicy projektu reprezentują klientów TK Maxx z całej Europy – od 25-letniej Małgosi wybranej w TK Maxx w Warszawie po 62-letnią Olgę z Londynu, która została najstarszą europejską modelką prezentującą stroje kąpielowe TK Maxx. Dodatkowo, w kampanii wziął udział bystry, świadomy mody pięciolatek.

Materiały nakręcone podczas podróży zostaną wykorzystane w kampanii telewizyjnej, billboardowej i w prasie. Doświadczenia uczestników są też zbierane w formie inspirujących filmów, które będzie można obejrzeć niebawem na platformie mebyme.tkmaxx.com. Na stronie znajdą się także wyjątkowe treści stworzone i zamieszczone przy użyciu #mebyme przez miłośników mody i klientów TK Maxx z całej Europy.

Kampania podkreśla wyjątkowość TK Maxx jako sklepu, który oferuje wyjątkowe możliwości próbowania czegoś nowego i eksperymentowania ze swoim stylem za przystępną cenę. W przeciwieństwie do innych sieci, nie tylko każdy sklep, ale i każdy dzień wygląda zupełnie inaczej! W każdej lokalizacji TK Maxx znajduje się ok. 50 tysięcy produktów, a co tydzień dostarczanych jest nawet do 10 tysięcy nowych i wyjątkowych produktów, stylów i kolorów. A wszystko w cenach do 60% tańszych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.

Informacja prasowa O TK Maxx: TK Maxx to sieć sklepów, oferująca szeroki wybór ubrań damskich, męskich, dziecięcych oraz butów, akcesoriów i dodatków dla domu modnych marek – wszystko w cenach do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Koncepcja firmy opiera się na unikatowym modelu off-price, który polega na sprzedaży produktów znanych marek i projektantów po okazyjnych cenach. W odróżnieniu od innych sklepów, które zaopatrują się w dostawy kilka razy do roku, TK Maxx uzupełnia asortyment aż kilka razy w tygodniu. Dzieje się to za sprawą kupców, którzy codziennie dokonują zakupu najwyższej jakości produktów z aktualnych kolekcji projektantów na całym świecie. Tylko niewielki procent nabywanych artykułów pochodzi z minionych kolekcji. TK Maxx jest własnością spółki TJX Europe, a spółką macierzystą jest TJX Companies, Inc. Więcej informacji o TK Maxx: www.tkmaxx.pl lub www.tkmaxxpr.pl Kontakt dla mediów: Anna Zakrzewska, M: 603 883 881, Hotline: 603 242 243;
anna.zakrzewska@fleishmaneurope.com

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także