ycipk-1z2n5z

Amber Heard walczy ze stereotypami

Amber Heard ubolewa nad faktem, że bohaterki amerykańskich filmów definiuje ich wygląd.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Amber Heard walczy ze stereotypami
(AFP)
ycipk-1z2n5z

Amber Heard ubolewa nad faktem, że bohaterki amerykańskich filmów definiuje ich wygląd. Aktorka woli kino europejskie, w którym wartość kobiet nie jest ograniczana wyłącznie do atrakcyjności fizycznej.
- Amerykańskie filmy, w których rola kobiety nie jest mniejsza od roli mężczyzny, to wyjątki, nie norma - tłumaczy Heard. - W Europie jest zdecydowanie lepiej pod tym względem. Tu, w Stanach, wartość bohaterki ocenia się po jej wyglądzie.

- Staram się szukać ról, w których powierzchowność nie jest najważniejsza, ale to naprawdę trudne. Kiedy zaczynałam w tej branży, nie miałam żadnych znajomości, więc na początku byłam statystką i walczyłam o swoją pozycję. Owszem, przyjmowałam schematyczne, stereotypowe role głupich dziewczyn, ale próbowałam włożyć w nie trochę siły, charakteru. Nie miałam innych ról do wyboru. Nie wydaje mi się, aby talent i uroda się wykluczały. Ogromna szkoda, że ktoś taki jak Charlize Theron musi sporo przytyć i włożyć sztuczne zęby, aby ludzie dostrzegli w niej utalentowaną aktorkę.

Dorobek Amber Heard zamyka film "Maczeta zabija".

ycipk-1z2n5z

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Amber Heard nie chce etykietek*

* Amber Heard i Johnny Depp zadbają o prywatność*

ycipk-1z2n5z

* Amber Heard - biseksualna kochanka Johnny'ego Deppa*

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1z2n5z

ycipk-1z2n5z
ycipk-1z2n5z