GwiazdyAmbitne plany Daniela Radcliffe'a

Ambitne plany Daniela Radcliffe'a

Ambitne plany Daniela Radcliffe'a
Źródło zdjęć: © ONS.pl

07.11.2014 17:54, aktual.: 09.11.2014 00:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Daniel Radcliffe, którego obecnie możemy oglądać w filmie "Rogi", pojawi się wkrótce w kolejnych, nietypowych dla siebie projektach: - obrazach "Victor Frankenstein" i "Trainwreck".

Daniel Radcliffe, którego obecnie możemy oglądać w filmie "Rogi", pojawi się wkrótce w kolejnych, nietypowych dla siebie projektach: - obrazach "Victor Frankenstein" i "Trainwreck". W produkcji "Victor Frankenstein", którą wyreżyseruje Paul McGuigan według scenariusza Maxa Landisa, gwiazdor wciela się w postać Igora.
- Mój bohater żyje w okropnych warunkach, przez wszystkich jest pogardzany - mówi Radcliffe w rozmowie z miesięcznikiem "Total Film".

- Victor, którego gra James McAvoy, ratuje go przed dalszym cierpieniem. Tym samym Igor zaciąga u Victora, na całe życie, dług wdzięczności.

- To bardzo fajny film, świetna przygoda - dodaje aktor. - Trochę się denerwuję, ponieważ podjąłem przy nim kilka odważnych decyzji związanych z wyglądem. Mam nadzieję, że przełoży się to na coś dobrego na ekranie.

O produkcji "Trainwreck" Judda Apatowa gwiazdor nie jest dziś w stanie wiele powiedzieć. - Nic właściwie o tym filmie nie wiem, ponieważ gram tam tylko epizod - wyjaśnia Radcliffe. - Praca na planie zajęła mi pół dnia. Moja postać występuje, de facto, w "filmie w filmie".

Aktor planuje wkrótce stanąć po drugiej stronie kamery. - Myślę, że będę w tym dobry - stwierdza z przekonaniem.

"Rogi" weszły na nasze ekrany 31 października. To opowieść o młodym chłopaku podejrzanym o zamordowanie swojej dziewczyny. Film wyreżyserował Alexandre Aja.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także