Trwa ładowanie...

Anna Lewandowska w nowej roli

Jest trenerką, dietetyczką, mistrzynią karate, żoną piłkarza. Teraz do życiorysu może wpisać kolejną funkcję: prezes.

Anna Lewandowska w nowej roliŹródło: Instagram.com, fot: Instagram
d3mewdc
d3mewdc

W rodzinie Lewandowskich wszystko idzie jak po maśle. Robert Lewandowski zdobywa kolejne kontrakty reklamowe i strzela bramki (choć w Euro jeszcze mu się nie udało). Ania prowadzi swojego bloga, organizuje treningi i wydaje kolejne książki. Czy ma czas na inne rzeczy? Najwyraźniej. Bo do bogatego CV dołączyła właśnie kolejną pozycję. Została prezesem Olimpiad Specjalnych Polska.

Żona Roberta Lewandowskiego postanowiła nieco odpocząć od sportowej kariery. Choć nadal aktywnie trenuje, w najbliższym czasie nie będzie startować w mistrzostwach karate. Ale nie oznacza to, że zupełnie oddala się od sportowej rywalizacji. Wręcz przeciwnie.

Na swoim Instagramie Anna Lewandowska ogłosiła, że objęła funkcję prezesa Olimpiad Specjalnych. To jeden z trzech olimpijskich ruchów na świecie, obok Igrzysk Olimpijskich i Igrzysk Paraolimpijskich, zajmujący się sportowcami z niepełnosprawnościami intelektualnymi. W Polsce zrzesza aż 17 tysięcy atletów. A znając Annę Lewandowską i jej ambicje, nie będzie tylko prezesem na papierze, ale aktywnie włączy się w organizację zawodów i promocję sportu. Pozostaje nam tylko pogratulować!

Zobacz także: Analizujemy styl WAGs

d3mewdc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3mewdc