Trwa ładowanie...
piersi

Asymetria piersi. Czy jest możliwość powiększenia mniejszej piersi?

Mam asymetrię piersi, lewa jest mniejsza od prawej o 2 rozmiary. Noszę wkładkę silikonową aby wyrównać tę różnicę w biustonoszu. Czy jest możliwość powiększenia tej mniejszej piersi?

Share
Asymetria piersi. Czy jest możliwość powiększenia mniejszej piersi?
Źródło: -sxc.hu
d3oclnj

Mam asymetrię piersi, lewa jest mniejsza od prawej o 2 rozmiary. Noszę wkładkę silikonową aby wyrównać tę różnicę w biustonoszu. Czy jest możliwość powiększenia tej mniejszej piersi? Noszę miseczkę D i chciałabym wyrównać mniejszą pierś do tego rozmiaru. Ile kosztuje taki zabieg? jakie są możliwe komplikacje pooperacyjne? mieszkam na Mazurach i chciałabym wiedzieć jaka klinika specjalizująca się w tego typu operacjach znajduje się najbliżej.

Powiększenie mniejszej piersi powinno być możliwe, jednakże nie da się tego okreslić bez uprzedniej konsultacji osobistej tak aby dobrać odpowiedni rozmiar wkładki. Koszt zabiegu mieści się w przedziale 7000-11000 PLN plus koszt wkładki. Po zabiegu istotne jest ograniczenie aktywności fizycznej oraz przestrzeganie zaleceń lekarza oraz dbać o bliznę aby nie wdało się zakażenie. W przypadku doboru kliniki niekoniecznie powinna się Pani kierować odległością a fachowością personelu i opiniami zadowolonych Pacjentów.

Dr n. med Małgorzata Chomicka-Janda, pracuje w IQ Medica Centrum Chirurgii Plastycznej

d3oclnj

Podziel się opinią

Share
d3oclnj
d3oclnj