Trwa ładowanie...
d2p9dng

Bella Hadid nową dziewczyną Diora

Bella Hadid wychodzi z cienia słynnej siostry. I postanawia połączyć swój nienaganny kalifornijski look z paryskim szykiem kobiety Diora. Efekt? Zachwycający. Już nie marzymy o surferskim blondzie i opaleniźnie Gigi, teraz chcemy być wyrafinowane jak Bella.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bella Hadid
Bella Hadid (Instagram.com)
d2p9dng

Pierwsze półrocze już za nami, więc chyba możemy już uznać, że 2016 jest rokiem Belli Hadid. Modelka roku nawiązała szczególnie bliską współpracę z kultowym francuskim domem mody. Idąc w ślady Charlize Theron i Jennifer Lawrence, Bella została kolejną ambasadorką kosmetyków Dior. Informację, jak na dziewczynę z pokolenia Millenialsów przystało, ogłosiła na Instagramie.

Pierwsze kroki w nowej roli postawiła na wybiegu w Blenheim Palace. Dior, po 62 latach, powrócił do angielskiego pałacu, w którym niegdyś zorganizował ekskluzywny pokaz na zaproszenie Księżnej Marlborough.

Już 6 czerwca w sieci pojawią się pierwsze klipy video z serii "Dior Make-Up Live with Bella Hadid". W makijażowych tutorialach, oprócz 19-letniej modelki pojawi się dyrektor makijażu Dior – Peter Philips. Wygląda na to, że lada moment Bella stanie się królową świata urody. Pięknie!

d2p9dng

Get the look

d2p9dng

Podziel się opinią

Share
d2p9dng
d2p9dng