Trwa ładowanie...
d2nhdxn
Informacja prasowa
moda

Bez zbędnych dodatków

Odzwierciedla filozofię prostoty, umiaru i niczym nieskrępowanego komfortu życia wypełnionego radością. Od rana do wieczora, latem i zimą, bez pośpiechu, bez patosu. Polsko-kanadyjska marka Bynamesakke proponuje odzież bez przegadanych form i zbędnych dodatków.

Share
d2nhdxn

Odzwierciedla filozofię prostoty, umiaru i niczym nieskrępowanego komfortu życia wypełnionego radością. Od rana do wieczora, latem i zimą, bez pośpiechu, bez patosu. Polsko-kanadyjska marka Bynamesakke proponuje odzież bez przegadanych form i zbędnych dodatków. W dobie ciągłych zmian, prędkości przepływu informacji, kolekcje są opozycją do powierzchowności ulotnych trendów. Ubrania stają się wyrazem wewnętrznych myśli, wolnych od wymagającego ego.

Ubieramy, nie przebieramy - podkreślają Iza i Robert Keyes-Krysakowscy, polsko-kanadyjskie małżeństwo, twórcy marki Bynamesakke stworzonej w 2008 roku. Celem marki jest oferowanie wysokiej jakości odzieży typu basic ze 100 procentowej bawełny z certyfikatem "supima Cotton" świadczącym o najlepszym gatunku bawełny na świecie. Kolekcja jest produkowana w Polsce, a materiały sprowadzane ze Szwajcarii i Włoch.

(fot. Piotr Domagała/bynamesakke)
Źródło: (fot. Piotr Domagała/bynamesakke)

Poszczególne modele są produkowane w limitowanych edycjach, co zapewnia niepowtarzalność i unikatowość zakupu. Kolekcja damska składa się z t-shirtów, topów, sukienek, spódnic, spodni, żakietów i płaszczy w podstawowych kolorach basic, takich jak biele, szarości, beże, wrzosy, błękity, granaty, czernie i róże. Dostępne są również modele typu unisex.

(fot. Piotr Domagała/bynamesakke)
Źródło: (fot. Piotr Domagała/bynamesakke)

Informacja prasowa www.bynamesakke.com

d2nhdxn

Podziel się opinią

Share
d2nhdxn
d2nhdxn