Trwa ładowanie...

Biel, czerń , łosoś i....

„Jakiego koloru użyć do ścian i drzwi w pokoju dziennym? Mam białe ściany i białe kafelki z czarnymi fugami na podłodze. Kanapa jest koloru łososiowego.” Takie pytanie zadała pani Lidia.
Share
Biel, czerń , łosoś i....
Źródło: www.kellyinteriordesign.com
dkc37h1

Te niespotykane, aczkolwiek piękne kolory faktycznie rozkwitną w dobrze dobranym towarzystwie. Tym razem po prostu sprawdzone zestawienia, które, mam nadzieję, spodobają się Pani.

Przede wszystkim polecam zwykłą biel. Znakomicie będą do niej pasować dodatkowe elementy skrupulatnie utrzymywane w dotychczasowej gamie kolorów, tak więc białe ściany, białe drzwi i do tego dodatki łososiowe oraz czarne. Można dodać trochę fuksji i czerwonawego drewna. I oczywiście zieleń i troszkę złota.

Polecam serdecznie również zastosowanie kolorystyki

dkc37h1

– białe drzwi, grafitowe ściany, dodatki konsekwentnie białe i czarne. Do tego zieleń roślin oraz srebro harmonizujące z całością. Wnętrze trochę glamour i bardzo kobiece.

Znakomitym wyborem jest również perłowa szarość na ścianach, białe drzwi oraz dodatki – obok łososiowego, szare i złociste. Daje to efekt wyszukanej elegancji i lekkości.

I na koniec coś weselszego, czyli żółte i szarawe ściany, drzwi nadal białe i dodatki szare, białe i żółte.

Oczywiście można eksperymentować też z dodaniem morskiej lub turkusowej zieleni, jednak wówczas radzę zasięgnąć porady specjalisty.

Arch. wnętrz
Joanna Rzepińska

dkc37h1

Podziel się opinią

Share
dkc37h1
dkc37h1