Gwiazdy#blackfriday Anny Lewandowskiej

#blackfriday Anny Lewandowskiej

#blackfriday Anny Lewandowskiej
Źródło zdjęć: © Instagram.com

25.11.2016 11:18, aktual.: 08.12.2016 16:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Lewandowska wychodzi naprzeciw fankom. Zgodnie z ideą Czarnego Piątku obniżyła ceny swoich produktów i zachęca do ich kupna w atrakcyjnej cenie.

Projekt „Healthy plan by Ann” przynosi rodzinie Lewandowskich ogromne zyski. Ania aktywnie prowadzi bloga, na którym umieszcza przepisy, zestawy ćwiczeń i swoje stylizacje. Dzięki osiągniętej popularności rozwinęła i poszerzyła biznes. Otworzyła sklep internetowy, gdzie sprzedaje przedmioty niezbędne – jej zdaniem – do prowadzenia zdrowego trybu życia.

Anna Lewandowska sprzedaje diety ułożone specjalnie dla każdego klienta. Podstawą jej programu jest różnorodność smaków. Dieta składa się z trzech kroków. Każdy z nich jest w innej cenie. Zgodnie z założeniami #blackfriday postanowiła zachęcić fanki do ich kupna. W związku z tym obniżyła cenę o 40 procent.

Obraz
© Facebook.com

Nie tylko Anna Lewandowska postanowiła obniżyć ceny swoich produktów podczas Czarnego Piątku. Także wielkie hollywoodzkie gwiazdy, które zajmują się biznesem, wprowadziły 40-procentowe obniżki. Jessica Alba zbudowała firmę wartą miliardy. The Honest Company sprzedaje produkty związane z pielęgnacją dzieci. W ofercie sklepów Kate Hudson znajdują się ubrania przeznaczone dla aktywnych kobiet.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także