Trwa ładowanie...
d345a2q
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
parada

Blondynki paradowały w Rydze

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Blondynki paradowały w Rydze
(AFP)
d345a2q

Ponad 800 ubranych na różowo jasnowłosych pań przemaszerowało w sobotę w drugiej paradzie blondynek w Rydze. Zapoczątkowana przez niewielką grupkę blondynek z Rygi, parada ma wnieść trochę jasnych chwil w życie mieszkańców stolicy Łotwy, którzy nie mieli ostatnio zbyt wielu okazji do radości. Łotwa przeżywa od 2008 roku najgorszą recesję spośród 27 krajów członkowskich UE.

Organizatorki są zadowolone, gdyż w ubiegłorocznej paradzie wzięło udział 500 pań.
- To bajeczne, robić coś pozytywnego na Łotwie i pokazać jednocześnie, że blondynki są wesołe, optymistyczne i inteligentne - powiedziała jedna z nich.

Parada jest finałem tygodniowego programu wydarzeń w rodzaju konkursu podobieństwa do amerykańskiej aktorki Marilyn Monroe.

* NAJSEKSOWNIEJSZE BLONDYNKI SHOW-BIZNESU*

d345a2q

Podziel się opinią

Share

d345a2q

d345a2q