FitnessBooster testosteronu - skład i działanie

Booster testosteronu - skład i działanie

Booster testosteronu - skład i działanie

15.11.2018 14:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Boostery testosteronu to preparaty, których głównym zadaniem jest zwiększenie poziomu testosteronu. Boostery zawierają substancje pochodzenia naturalnego, dzięki czemu nie wywołują efektów ubocznych. Czy każdy może stosować boostery testosteronu? Jakie jest działanie oraz skład preparatów zwiększających poziom testosteronu?

Testosteron - co to?

Testosteron to organiczny związek chemiczny będący podstawowym męskim steroidowym hormonem płciowym należącym do androgenów. Testosteron produkowany jest przez komórki śródmiąższowe Leydiga w jądrach wskutek hormonu luteinizującego.

Testosteron odgrywa ważną funkcję w męskim organizmie. Zbyt niski poziom testosteronu (czyli mniej niż 300 mg na dL) powoduje problemy z erekcją, złe samopoczucie, zaburzenia snu, niepłodność, wzrost tkanki tłuszczowej, a nawet zmniejszenie masy mięśniowej. Jeżeli zmagasz się z niskim poziomem testosteronu warto rozpocząć suplementację boosterem testosteronu, czyli preparatem, który szybko pomoże podnieść jego poziom.

Prawidłowy poziom testosteronu mieści się w granicach od 2,3 do 9,8 ng/ml.

Booster testosteronu - skład

Boostery testosteronu to preparaty od lat stosowane przez mężczyzn. We współczesnych boosterach testosteronu wykorzystuje się takie zioła oraz rośliny jak: żeń-szeń (zwiększający poziom libido oraz płodność), maca, czyli żeń-szeń peruwiański (dodaje energii i poprawia jakość życia erotycznego) oraz buzdyganek naziemny (podnosi zdolności seksualne u mężczyzn).

Co więcej, w boosterach testosteronu można znaleźć:

To tylko niektóre substancje wykorzystywane w boosterach testosteronu. Na rynku dostępne są preparaty z różnymi składnikami podnoszącymi poziom testosteronu, ale co najważniejsze, wolnymi od dopingu.

Booster testosteronu - działanie

Stosując suplementację boosterem testosteronu, możemy poprawić nie tylko samopoczucie fizyczne, jak i psychiczne. Podnosząc poziom testosteronu, zwiększamy pewność siebie, osiągamy szybszy wzrost masy mięśniowej, zagęszczamy strukturę kośćca, a także mamy więcej energii. Ponadto stosowanie boosterów testosteronu zwiększa libido, poprawia jakość snu oraz codzienne samopoczucie.

Booster testosteronu - cena

Boostery testosteronu można przyjmować w tabletkach lub stosując preparaty w saszetkach. Cena 21 saszetek jakościowo dobrego boostera testosteronu to ok. 150 zł. Boostery testosteronu w kapsułkach to koszt mniej więcej 90 zł/ 90 tabletek. W zależności od składników, firmy oraz jakości, boostery testosteronu różnią się ceną. Preparaty zwiększające poziom testosteronu można kupić już od 50 zł, jednak ich jakość jest mniejsza, a co za tym idzie, efekty suplementacji nie będą szybko widoczne.

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)