Trwa ładowanie...
Megafon.pl
brad pitt

Brad Pitt wygrał na loterii

Brad Pitt każdego dnia dziękuje losowi za swoje życie. 48-letni aktor często nie może uwierzyć, jak wielkim jest szczęściarzem.

Share
Brad Pitt wygrał na loterii
Źródło: AP
d133zfw

Brad Pitt każdego dnia dziękuje losowi za swoje życie. 48-letni aktor, który wraz z Angeliną Jolie wychowuje sześcioro dzieci, często nie może uwierzyć, jak wielkim jest szczęściarzem.
- Wciąż muszę wstawać o 6 rano i szykować dzieciakom śniadanie, a moje życie codzienne nie jest szczególnie wyjątkowe, ale jeśli chodzi o życie zawodowe, to czuję się jakbym wygrał na loterii - oznajmił Pitt.

- Moja praca zapewnia mi tyle niesamowitych przeżyć i okazji do rozwoju. Nadal czuję w sobie ogromną pasję do aktorstwa i do odkrywania złożonej natury ludzkiej. Nie zmienia to jednak faktu, że rodzina pozostaje moim priorytetem i czasami wolałbym spędzić trochę czasu z dziećmi, niż na planie.

Gwiazdor dodał, że nie planuje rzucić aktorstwa i zostać reżyserem.

d133zfw

- Jestem zbyt wielkim perfekcjonistą - tłumaczy aktor. - Prawdopodobnie zachowywałbym się zbyt obsesyjnie i doprowadzałbym siebie i innych do szału. Mamy na świecie wystarczająco wielu dobrych reżyserów.

7 grudnia w polskich kinach zagościł film "Zabić, jak to łatwo powiedzieć" z Bradem Pittem w roli głównej.

(Megafon.pl/ma)

d133zfw

Podziel się opinią

Share
d133zfw
d133zfw