GwiazdyBruni ma już dosyć ciąży!

Bruni ma już dosyć ciąży!

Bruni ma już dosyć ciąży!
Źródło zdjęć: © AP

21.09.2011 22:27, aktual.: 26.09.2011 21:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pani prezydentowa Francji Carla Bruni jest już zmęczona ciążą i
niecierpliwie czeka na rozwiązanie, chociaż termin porodu przewidziano na koniec października -
pisze francuski dziennik "Le Parisien".

Pani prezydentowa Francji Carla Bruni jest już zmęczona ciążą i niecierpliwie czeka na rozwiązanie, chociaż termin porodu przewidziano na koniec października - pisze francuski dziennik "Le Parisien".
"Jeśli mam być szczera, to już nie mogę; muszę siedzieć lub leżeć przez większą część czasu. Nie wolno palić ani pić wina. Z niecierpliwością czekam, kiedy się to skończy".

"Począwszy od 1 października może się to stać w każdej chwili" - mówi Pierwsza Dama Francji i dodaje, że jej pierwsze dziecko, syn Aurelien, urodziło się przed terminem.

Tymczasem Carla, jak mówi osoba z jej otoczenia, dalej gra, komponuje, czyta książki, ogląda filmy i często rozmawia przez telefon z przyjaciółmi.

Lekarze zalecają Carli Bruni odpoczywać jak najwięcej i unikać wszelkich obciążeń.
"Ma 43 lata, to późna ciąża, bardzo długo po pierwszym dziecku. W pełni normalne jest zachowanie wszelkich środków ostrożności" - powiedziała przyjaciółka Bruni z czasów dzieciństwa.

Czy będzie to dziewczynka czy chłopczyk? Carla Bruni mówi, że nie chce wcześniej znać płci dziecka. Mówi też, że nie chce publikacji jakichkolwiek jego zdjęć.

Pałac Elizejski zaznacza, że narodziny dziecka to sprawa prywatna i nie przewiduje żadnego oficjalnego komunikatu w tej sprawie.

(PAP/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:PAP
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (13)
Zobacz także