Trwa ładowanie...
Megafon.pl
cannes

Cate Blanchett nie była lesbijką

Cate Blanchett zaprzeczyła, jakoby w przeszłości miała romanse z kobietami.

Share
Cate Blanchett nie była lesbijką
Źródło: ONS.pl
d3v1wjk

Cate Blanchett zaprzeczyła, jakoby w przeszłości miała romanse z kobietami. W rozmowie z "Variety", gwiazda miała powiedzieć, że podobnie jak grana przez nią postać z filmu "Carol" Todda Haynesa była związana z kobietami. - Tak, wiele razy - cytował aktorkę magazyn. Tymczasem podczas konferencji w Cannes, Blanchett zaprzeczyła doniesieniom, wyjaśniając, iż została źle zacytowana.

- Kiedy zapytano mnie, czy byłam w związkach z kobietami, odpowiedziałam: "Tak, wiele razy" - tłumaczyła we Francji. - Dodałam jednak, że jeśli chodzi o seksualne związki z kobietami, to odpowiedź brzmi: "Nie".

Obraz "Carol" jest adaptacją powieści Patricii Highsmith, która przedstawia historię relacji dwóch zupełnie różnych od siebie kobiet żyjących w latach 50. w Nowym Jorku. Jedna z nich to Therese, dwudziestokilkuletnia dziewczyna pracująca w sklepie (Rooney Mara), która marzy o ciekawszym życiu. Druga, Carol (Cate Blanchett), to kobieta uwięziona w nieszczęśliwym małżeństwie. Gdy ich drogi się krzyżują, Therese zakochuje się w Carol. Dzieło premierowo jest pokazywane w Cannes.

Cate Blanchett ma czworo dzieci z małżeństwa z Andrew Uptonem.

(Megafon.pl/ma)

d3v1wjk

Podziel się opinią

Share
d3v1wjk
d3v1wjk