GwiazdyCharlize Theron adoptowała kolejne dziecko

Charlize Theron adoptowała kolejne dziecko

Charlize Theron adoptowała kolejne dziecko
Źródło zdjęć: © Newspix
02.08.2015 12:18, aktualizacja: 03.08.2015 15:26

Aktora zdecydowała się powiększyć swoją rodzinę. Jest już mamą 3-letniego Jacksona, którego adoptowała w 2012 roku. Tym razem od pierwszego spotkania pokochała dziewczynkę o imieniu August.

Jak donoszą amerykańskie media, Charlize Theron ponownie została mamą. Jest to jednocześnie jej druga adopcja. Aktorka ma już 3-letniego synka Jacksona, pochodzącego z Południowej Afryki, którego zaadoptowała w 2012 roku. W licznych wywiadach na temat tej decyzji o posiadaniu dziecka z adopcji, gwiazda podkreśliła, że chociaż może sama zajść w ciążę, woli dać dom i zapewnić godne życie maluszkom, które nie miały wiele szczęścia w życiu. Już jako nastolatka planowała wybrać się do sierocińca.

Tym razem postanowiła zaopiekować się czarnoskórą dziewczynką, która urodziła się w Stanach, ale jest pochodzenia afrykańskiego. Proces adopcyjny trwał pół roku i półroczna August jest już z nową mamą. Dziecko cierpi na poważną wadę serca, dlatego wymaga szczególnej uwagi.

Theron wychowuje syna i córkę samotnie, i jak donosi magazyn Star, to adopcja wpłynęła na jej decyzję o zerwaniu zaręczyn z Seanem Pennem. Reżyser nie był jej zdaniem odpowiednim kandydatem na partnera i ojca, gdyż mimo obietnic nadal nadużywał alkoholu. Gwiazda miała dość agresywnych zachowań ukochanego i braku stabilności. Teraz najważniejsze jest dla niej bezpieczeństwo dzieci - zwłaszcza, że pokochała je od pierwszej chwili, jak własne.

Na podstawie popsugar.com/mp/WP Kobieta