Trwa ładowanie...
Megafon.pl
chiwetel ejiofor

Chiwetel Ejiofor wrogiem Bonda

Chiwetel Ejiofor ma podobno wcielić się w czarny charakter w nowym filmie o przygodach Jamesa Bonda.

Share
Chiwetel Ejiofor wrogiem Bonda
Źródło: AFP
d7smdj1

Chiwetel Ejiofor ma podobno wcielić się w czarny charakter w nowym filmie o przygodach Jamesa Bonda. Reżyser Sam Mendes zdradził, że gwiazdor filmu "Zniewolony. 12 Years a Slave" może być kolejnym przeciwnikiem 007. Na razie ani przedstawiciele aktora, ani studio MGM nie chciało komentować tych doniesień. Przypomnijmy, że zdjęcia do 24. obrazu z serii o szpiegu Jej Królewskiej Mości powinny wystartować w październiku.

- Moim celem jest napisanie wspaniałego filmu - mówił ostatnio o nachodzącym dziele scenarzysta, John Logan. - Buduję go na fundamencie "Skyfall", ale równocześnie chcę, aby był to niezależny byt. Tematy, postaci i pomysły z poprzedniej odsłony oczywiście mogą być kontynuowane, w końcu to nieprzerwany cykl. W nowym filmie na pewno usłyszycie echa "Skyfall". Dorastałem na obrazach o Bondzie, ale kocham też ich literacki pierwowzór, więc w sequelu nie zabraknie elementów zaczerpniętych zarówno z tych starszych adaptacji, jak i powieści Iana Fleminga.

Premiera niezatytułowanego jeszcze dzieła ma się odbyć 23 października 2015 roku. W roli głównej ponownie zobaczymy Daniela Craiga.

(Megafon.pl/ma)

d7smdj1

Podziel się opinią

Share
d7smdj1
d7smdj1