ycipk-2xu3v7
Megafon.pl
Ludzie

Chiwetel Ejiofor wrogiem Bonda

Chiwetel Ejiofor ma podobno wcielić się w czarny charakter w nowym filmie o przygodach Jamesa Bonda.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Chiwetel Ejiofor wrogiem Bonda
(AFP)
ycipk-2xu3v7

Chiwetel Ejiofor ma podobno wcielić się w czarny charakter w nowym filmie o przygodach Jamesa Bonda. Reżyser Sam Mendes zdradził, że gwiazdor filmu "Zniewolony. 12 Years a Slave" może być kolejnym przeciwnikiem 007. Na razie ani przedstawiciele aktora, ani studio MGM nie chciało komentować tych doniesień. Przypomnijmy, że zdjęcia do 24. obrazu z serii o szpiegu Jej Królewskiej Mości powinny wystartować w październiku.

- Moim celem jest napisanie wspaniałego filmu - mówił ostatnio o nachodzącym dziele scenarzysta, John Logan. - Buduję go na fundamencie "Skyfall", ale równocześnie chcę, aby był to niezależny byt. Tematy, postaci i pomysły z poprzedniej odsłony oczywiście mogą być kontynuowane, w końcu to nieprzerwany cykl. W nowym filmie na pewno usłyszycie echa "Skyfall". Dorastałem na obrazach o Bondzie, ale kocham też ich literacki pierwowzór, więc w sequelu nie zabraknie elementów zaczerpniętych zarówno z tych starszych adaptacji, jak i powieści Iana Fleminga.

Premiera niezatytułowanego jeszcze dzieła ma się odbyć 23 października 2015 roku. W roli głównej ponownie zobaczymy Daniela Craiga.

ycipk-2xu3v7

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* James Bond rusza jesienią*

* "Bond 24" z wątkami ze "Skyfall"*

ycipk-2xu3v7

* Liam Neeson mógł być Bondem*

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2xu3v7

ycipk-2xu3v7
ycipk-2xu3v7