GwiazdyChiwetel Ejiofor wrogiem Bonda

Chiwetel Ejiofor wrogiem Bonda

Chiwetel Ejiofor wrogiem Bonda
Źródło zdjęć: © AFP

06.04.2014 18:13, aktual.: 06.04.2014 20:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Chiwetel Ejiofor ma podobno wcielić się w czarny charakter w nowym filmie o przygodach Jamesa Bonda.

Chiwetel Ejiofor ma podobno wcielić się w czarny charakter w nowym filmie o przygodach Jamesa Bonda. Reżyser Sam Mendes zdradził, że gwiazdor filmu "Zniewolony. 12 Years a Slave" może być kolejnym przeciwnikiem 007. Na razie ani przedstawiciele aktora, ani studio MGM nie chciało komentować tych doniesień. Przypomnijmy, że zdjęcia do 24. obrazu z serii o szpiegu Jej Królewskiej Mości powinny wystartować w październiku.

- Moim celem jest napisanie wspaniałego filmu - mówił ostatnio o nachodzącym dziele scenarzysta, John Logan. - Buduję go na fundamencie "Skyfall", ale równocześnie chcę, aby był to niezależny byt. Tematy, postaci i pomysły z poprzedniej odsłony oczywiście mogą być kontynuowane, w końcu to nieprzerwany cykl. W nowym filmie na pewno usłyszycie echa "Skyfall". Dorastałem na obrazach o Bondzie, ale kocham też ich literacki pierwowzór, więc w sequelu nie zabraknie elementów zaczerpniętych zarówno z tych starszych adaptacji, jak i powieści Iana Fleminga.

Premiera niezatytułowanego jeszcze dzieła ma się odbyć 23 października 2015 roku. W roli głównej ponownie zobaczymy Daniela Craiga.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także