GwiazdyCourteney Cox: "Nie chcę rozwodu!"

Courteney Cox: "Nie chcę rozwodu!"

Courteney Cox: "Nie chcę rozwodu!"
Źródło zdjęć: © AP

02.11.2010 18:43, aktual.: 03.11.2010 11:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wszyscy myśleli, że to już koniec. A jednak... Podczas ostatniego wywiadu Courteney Cox wyznała, że nie zamierza rozwodzić się z Davidem Arquette.

Kiedy świat obiegła wieść o separacji Courteney Cox i Davida Arquette, a wkrótce potem Arquette zaczął opowiadać na prawo i lewo o intymnych szczegółach z ich życia, wydawało się, że to już definitywny koniec ich małżeństwa. Jednak ostatni wywiad Cox dla "TV Week" wydaje się temu przeczyć. Aktorka oświadczyła, że nie zamierza kończyć tego związku.

- Nie wiem, co się wydarzy, ale nie zamierzam się rozwodzić - oświadczyła gwiazda. - Jesteśmy w separacji, a to wymaga ogromnej odwagi. Cokolwiek się wydarzy, będzie dobrze. Czasami po prostu uzmysławiasz sobie, "Wow, naprawdę odsunęliśmy się od siebie".
Przypomnijmy, że Cox i Arquette są małżeństwem od 11 lat.

Aktorka wyznała także, że w tym trudnym okresie ogromne wsparcie okazuje jej najbliższa przyjaciółka, Jennifer Aniston.
-Jennifer jest wspaniała. Dobrze się razem bawimy, śmiejemy się, jesteśmy nierozłączne, jest świetnie - zapewnia Cox. - To zabawne, ale wielu moich bliskich przyjaciół przechodzi obecnie przez to samo lub ma już takie doświadczenie za sobą, na przykład Jennifer. Nie wiem czy to wynika z ruchów planet, ale świat trzęsie się teraz w posadach i nie wiem co się wydarzy.

Para już niebawem powróci na ekrany kin w kolejnej odsłonie horroru "Krzyk", którego amerykańska premiera planowana jest na 15 kwietnia 2011 roku.

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także