Trwa ładowanie...
27-08-2007 12:09

Czerwone plamy na twarzy

Od zawsze mam pojawiające się na twarzy i szyi czerwone plamy. Pojawiają się w najmniej odpowiednim momencie: Podczas rozmowy, picia wina (nie zawsze), czasem podczas rozmowy z ekspedientką w sklepie.

Czerwone plamy na twarzy
d363yu1
d363yu1

Od zawsze mam pojawiające się na twarzy i szyi czerwone plamy. Pojawiają się w najmniej odpowiednim momencie: Podczas rozmowy, picia wina (nie zawsze), czasem podczas rozmowy z ekspedientką w sklepie. Jestem skrępowana. Unikam sytuacji, w których może mnie to dopaść. Nic mi nie pomaga, a otoczenie myśli, że wstydzę się, denerwuję... Nic z tych rzeczy. Często jest to bez powodu. Helenka

Szanowna pani, problem jest trudny, gdyż są to zaburzenia naczynio ruchowe najczęściej na podłożu emocjonalnym. Leczenie nie jest łatwe, myślę że trzeba skonsultować się z dobrym dermatologiem. Istotne jest żeby skóra byla w jak najlepszym stanie z punktu widzenia kosmetycznego, tzn aby była odpowiedni nawilżona, natłuszczona. Problem myślę, że zaostrzają niektóre potrawy (pikantne) i alkohole, oraz gwałtowne zmiany temperatury otoczenia. Może zabrzmi to banalnie ale chyba trzeba uzbroić się w cierpliwość.
Konsultacja
Lekarz medycyny estetycznej
dr Andrzej Ignaciuk

Adresy gabinetów:
Warszawa Al.Ujazdowskie 22 tel. 022 6289344
Warszawa ul. Piękna 20 tel. 022 6253300

d363yu1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d363yu1