UrodaCzysta siła witaminy C

Czysta siła witaminy C

Czysta siła witaminy C
Źródło zdjęć: © 123RF
12.03.2014 12:43, aktualizacja: 12.03.2014 13:24

O zbawiennym działaniu witaminy C wie każdy. Nie każdy jednak wykorzystuje w 100% jej właściwości. Clarena robi to jako pierwsza firma kosmetyczna w Polsce. Oto innowacyjna linia preparatów - Power Pure Vit C Line.

O zbawiennym działaniu witaminy C wie każdy. Nie każdy jednak wykorzystuje w 100% jej właściwości. Clarena robi to jako pierwsza firma kosmetyczna w Polsce. Oto innowacyjna linia preparatów - Power Pure Vit C Line.

Teraz witamina C została wykorzystana w służbie pięknej, zdrowej skóry. Power Pure Vit C Line to unikatowa linia kosmetyków Clareny, zawierająca 100% czystą witaminę C. - Kolejny raz wykorzystujemy najnowsze odkrycia biotechnologii. Debiutująca linia kosmetyków jest bezpieczna i naturalna. Unikatowa formuła preparatów sprawia, że witamina C nie ulega dezaktywacji, nawet w przypadku kosmetyków do pielęgnacji domowej.

Jest to przełom na polskim rynku - mówi Patricia Popławska, prezes firmy Clarena. Kwas askorbinowy w czystej postaci - AA2G TM jest substancją niestabilną i wrażliwą. Clarena jako pierwsza firma kosmetyczna w Polsce opracowała formułę gwarantującą zachowanie 100% aktywności witaminy C w kosmetykach. Została ona w swojej naturalnej formie wyizolowana i zamknięta w ampułkach. Efekt? Program zabiegów profesjonalnych wspieranych domową pielęgnacją, gwarantujący spektakularne rezultaty.

Według badań 100% aktywna, czysta witamina C - AA2G TM
. Redukuje szorstkość skóry o 45% w 6 tygodni
. Redukuje szorstkość skóry o 65,4%3 miesiące
. Redukuje głębokość zmarszczek o 59,8% w 6 tygodni
. Redukuje głębokość zmarszczek o 74,6% w 3 miesiące
. Rozjaśnia przebarwienia o 7,7% w 3 miesiące

Witamina C stymuluje produkcję kolagenu, działa antyoksydacyjne, przeciwzapalnie, immunostymulująco. Dodatkowo wzmacnia naczynia krwionośne, poprawia koloryt skóry, rozjaśniania przebarwienia, przyspiesza gojenie ran.

Moc domowej pielęgnacji

Zastosowana przez Clarenę technologia oddzielenia kwasu askorbinowego pozwoliła na zachowanie 100% aktywności i stabilności witaminy C. - Teraz także w domu możemy w pełni wykorzystywać naturalną siłę witaminy C - mówi Aleksandra Zakrzewska, specjalista ds. wdrożeń kosmetycznych firmy Clarena. Power Cream + 100% Vit C AA2G TM to ekskluzywny krem z aktywną formą witaminy C wyizolowaną do ampułki, którą należy dodać do produktu przed pierwszym użyciem. - Taki produkt ma skrócony termin ważności - około 6 miesięcy od momentu aktywacji kremu. Jednak przez cały ten czas mamy pewność, że krem działa w 100%! - dodaje Aleksandra Zakrzewska. Taka procedura zapewnia doskonałą pielęgnację cery ziemistej, pozbawionej witalności, z pierwszymi oznakami starzenia. Witamina C nawilża, ujędrnia, wzmacnia naczynia włosowate i rozjaśnia przebarwienia. Dodatkowy składnik kremu - ekstrakt z żeńszenia -działa antyoksydacyjnie i hamuje procesy starzenia się skóry oraz poprawia mikrokrążenie. Skóra jest odżywiona, wygładzona i
sprawia wrażenie wyraźnie młodszej. Kolejnym unikatowym kosmetykiem do domowej pielęgnacji jest Overnight 100% Vit C Shock Serum stworzone z myślą o 10-dniowej terapii szokowej. Kuracja pozwala na pełną regenerację skóry, która z dnia na dzień staje się coraz bardziej rozświetlona, odświeżona, wypoczęta i zyskuje wyraźnie młodszy wygląd. Rekomendowane jest stosowanie kuracji raz w miesiącu. W nowej linii Clarena oferuje produkty do demakijażu - Pure Vit C Milk i Pure Vit C Tonic.

Aktywny zabieg

Aby przygotować się do wiosny, warto postawić na kompleksową pielęgnację. Dlatego Clarena opracowała autorski zabieg Active Pure Vit C Treatment oparty na działaniu preparatów z nowej linii kosmetyków z witaminą C. Profesjonalny zabieg odmłodzi, wygładzi, odświeży cerę dojrzałą, ale i młodą - szarą, niedotlenioną, z tendencją do tworzenia przebarwień i teleangiektazji. Aktywnej witaminy C podczas zabiegu dostarcza Power Serum + 100% VIT C AA2G TM. Serum zostało zamknięte w dwóch ampułkach. Obecny w ciemnej ampułce proszek to wykrystalizowana forma kwasu askorbinowego, którą kosmetyczka miesza z aktywatorem z jasnej ampułki. Gotowe serum za pomocą pędzla aplikuje na oczyszczoną skórę. Zwieńczeniem zabiegu jest nałożenie Maski z czystą witaminą C wzbogaconej ekstraktem z jedwabiu i żeń-szenia oraz bajkaliny, która hamuje procesy starzenia się skóry.

Szczegóły na www.clarena.pl

Źródło artykułu:Informacja prasowa