GwiazdyDaniel Craig Bonda ma we krwi

Daniel Craig Bonda ma we krwi

Daniel Craig Bonda ma we krwi

12.11.2012 14:41, aktual.: 12.11.2012 15:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W żyłach Daniela Craiga płynie prawdziwie bondowska krew.

W żyłach Daniela Craiga płynie prawdziwie bondowska krew. Michelle Ercanbrack, historyczka specjalizująca się w genealogii i współpracująca z serwisem Ancestry.com, ustaliła, iż Daniel Craig jest spokrewniony z Jamesem Bondem, ornitologiem. To właśnie jego imię i nazwisko postanowił wykorzystać Ian Fleming, gdy tworzył postać 007.

- Chciałem, by Bond był tępym narzędziem w rękach innych, nudnym mężczyzną, któremu przytrafiają się różne rzeczy - mówił przed laty pisarz. - Szukałem odpowiedniego imienia i wtedy pomyślałem: James Bond to najbardziej tępe nazwisko, jakie kiedykolwiek słyszałem.

- Gdy badaliśmy historię rodziny Daniela Craiga, zauważyliśmy, że niektóre z nazwisk jego przodków pojawiają się też na drzewie genealogicznym Jamesa Bonda - wyjaśnia Ercanbrack. - Odnaleźliśmy fascynujące powiązanie pomiędzy aktorem i tym znawcą świata ptaków. Badania historii rodziny mogą przynieść najbardziej zaskakujące informacje.

Ostatni film o przygodach agenta Jej Królewskiej Mości, "Skyfall", trafił na ekrany 26 października. Poza Craigiem w głównej roli, w produkcji występują Javier Bardem, Judi Dench i Ralph Fiennes.

POLECAMY:

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)