Trwa ładowanie...

Daniel Craig Bonda ma we krwi

W żyłach Daniela Craiga płynie prawdziwie bondowska krew.

Share
Daniel Craig Bonda ma we krwiŹródło: AFP
d4dljmt

W żyłach Daniela Craiga płynie prawdziwie bondowska krew. Michelle Ercanbrack, historyczka specjalizująca się w genealogii i współpracująca z serwisem Ancestry.com, ustaliła, iż Daniel Craig jest spokrewniony z Jamesem Bondem, ornitologiem. To właśnie jego imię i nazwisko postanowił wykorzystać Ian Fleming, gdy tworzył postać 007.

- Chciałem, by Bond był tępym narzędziem w rękach innych, nudnym mężczyzną, któremu przytrafiają się różne rzeczy - mówił przed laty pisarz. - Szukałem odpowiedniego imienia i wtedy pomyślałem: James Bond to najbardziej tępe nazwisko, jakie kiedykolwiek słyszałem.

- Gdy badaliśmy historię rodziny Daniela Craiga, zauważyliśmy, że niektóre z nazwisk jego przodków pojawiają się też na drzewie genealogicznym Jamesa Bonda - wyjaśnia Ercanbrack. - Odnaleźliśmy fascynujące powiązanie pomiędzy aktorem i tym znawcą świata ptaków. Badania historii rodziny mogą przynieść najbardziej zaskakujące informacje.

Ostatni film o przygodach agenta Jej Królewskiej Mości, "Skyfall", trafił na ekrany 26 października. Poza Craigiem w głównej roli, w produkcji występują Javier Bardem, Judi Dench i Ralph Fiennes.

d4dljmt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dljmt
d4dljmt