GwiazdyDaniel Craig: Nie da się odkupić prywatności!

Daniel Craig: Nie da się odkupić prywatności!

Daniel Craig: Nie da się odkupić prywatności!
Źródło zdjęć: © AFP

30.11.2011 18:49, aktual.: 30.11.2011 21:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Najnowszy odtwórca roli Jamesa Bonda, Daniel Craig, ostro skrytykował wszystkie gwiazdki pokroju Kim Kardashian, które dzielą się z publicznością i mediami każdym skrawkiem swojej prywatności, a potem narzekają na jej brak.

Najnowszy odtwórca roli Jamesa Bonda, Daniel Craig, ostro skrytykował wszystkie gwiazdki pokroju Kim Kardashian, które dzielą się z publicznością i mediami każdym skrawkiem swojej prywatności, a potem narzekają na jej brak. Aktor nazwał takich celebrytów „piep* idiotami”, którzy na swoim „idiotyzmie” zarabiają miliony.
- Wiele przemawia za utrzymywaniem prywatności – twierdzi Craig.

- Kiedy ją sprzedaż, nigdy już jej nie odzyskasz. Nie da się odkupić prywatności. „Och, chce być sama”. Wal się. Byliśmy w twoim salonie. Widzieliśmy twój poród. Sfilmowałaś go dla nas, pokazałaś nam łożysko, a teraz chcesz prywatności?!

Brytyjczyk w ostrych słowach wypowiedział się także o najsłynniejszym klanie w amerykańskiej telewizji.
- Spójrzcie na Kardashianów. Warci są miliony. Jeszcze zanim pojawili się w telewizji byli bogaci, ale teraz... Patrzysz na nich i myślisz sobie: „Jak to jest? Wystarczy, że na potrzeby telewizji będę zachowywał się jak piep* idiota i zarobię miliony?”

Gwiazda serii o Bondzie wytłumaczył także, dlaczego postanowił wziąć ślub ze swoją ukochana, aktorką Rachel Weisz, w sekrecie.
- Upiekło nam się – dzięki wielu osobom mogliśmy pobrać się w prywatnym gronie. Ale o to nam chodziło – bo powody tej decyzji też były prywatne. Nie chcieliśmy niczego spiep**, ani dzielić się sekretem. A to miał być sekret. Jestem zakochany i bardzo szczęśliwy. I tylko tyle wam powiem.

Daily Mail/ma

POLECAMY:

* Bond się ożenił

Craig: Nie zagram w komedii romantycznej
*

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także