Trwa ładowanie...
d3uhqax

Daniel Craig: Nie da się odkupić prywatności!

Najnowszy odtwórca roli Jamesa Bonda, Daniel Craig, ostro skrytykował wszystkie gwiazdki pokroju Kim Kardashian, które dzielą się z publicznością i mediami każdym skrawkiem swojej prywatności, a potem narzekają na jej brak.
Share
Daniel Craig: Nie da się odkupić prywatności!
Źródło: AFP
d3uhqax

Najnowszy odtwórca roli Jamesa Bonda, Daniel Craig, ostro skrytykował wszystkie gwiazdki pokroju Kim Kardashian, które dzielą się z publicznością i mediami każdym skrawkiem swojej prywatności, a potem narzekają na jej brak. Aktor nazwał takich celebrytów „piep* idiotami”, którzy na swoim „idiotyzmie” zarabiają miliony.
- Wiele przemawia za utrzymywaniem prywatności – twierdzi Craig.

- Kiedy ją sprzedaż, nigdy już jej nie odzyskasz. Nie da się odkupić prywatności. „Och, chce być sama”. Wal się. Byliśmy w twoim salonie. Widzieliśmy twój poród. Sfilmowałaś go dla nas, pokazałaś nam łożysko, a teraz chcesz prywatności?!

Brytyjczyk w ostrych słowach wypowiedział się także o najsłynniejszym klanie w amerykańskiej telewizji.
- Spójrzcie na Kardashianów. Warci są miliony. Jeszcze zanim pojawili się w telewizji byli bogaci, ale teraz... Patrzysz na nich i myślisz sobie: „Jak to jest? Wystarczy, że na potrzeby telewizji będę zachowywał się jak piep* idiota i zarobię miliony?”

d3uhqax

Gwiazda serii o Bondzie wytłumaczył także, dlaczego postanowił wziąć ślub ze swoją ukochana, aktorką Rachel Weisz, w sekrecie.
- Upiekło nam się – dzięki wielu osobom mogliśmy pobrać się w prywatnym gronie. Ale o to nam chodziło – bo powody tej decyzji też były prywatne. Nie chcieliśmy niczego spiep**, ani dzielić się sekretem. A to miał być sekret. Jestem zakochany i bardzo szczęśliwy. I tylko tyle wam powiem.

Daily Mail/ma

POLECAMY:

* Daniel Craig przeciw portalom społecznościowym*

* Wybrali najpiękniejsze klaty*

* Bond się ożenił
<br
Craig: Nie zagram w komedii romantycznej
*

d3uhqax

Podziel się opinią

Share
d3uhqax
d3uhqax