ModaDIESEL FOR VITKAC

DIESEL FOR VITKAC

DIESEL FOR VITKAC
Źródło zdjęć: © informacja prasowa

27.11.2014 09:48, aktual.: 27.11.2014 16:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

DIESEL FOR VITKAC to pierwszy w historii projekt modowy, w którym światowa marka tworzy linię ubrań dla polskiego domu towarowego.

DIESEL FOR VITKAC to pierwszy w historii projekt modowy, w którym światowa marka tworzy linię ubrań dla polskiego domu towarowego.

Wszystko zaczęło się podczas wizyty założyciela kultowego brandu DIESEL w DH VITKAC. Przy kieliszku wina, podczas luźnej rozmowy padł pomysł współpracy i stworzenia wspólnie linii ubrań. Arkadiusz Likus, twórca VITKACa i pomysłodawca projektu, przedstawił swoją wizję Renzo Rosso, który to z wielkim entuzjazmem podjął się zadania.

Kreator kultowej marki dla sektora mody Premium wraz ze swoim zespołem zaprojektowali T-SHIRTY oraz kurtkę skórzaną. Na ubraniach widnieją nadruki inspirowane budynkiem i fasadą Domu Handlowego VITKAC, wizerunkiem Witkacego, filozofa, malarza, pisarza, człowieka teatru. Nieoczekiwaną, silną inpsiracją jest Prudential, warszawski wieżowiec, wybudowany w latach 1931-1933 w stylu art déco, będący ważnym historycznie i symbolicznym elementem architektury na mapie Warszawy. Do produkcji ubrań użyto naturalnych materiałów najwyższej jakości.

Linia ubrań DIESEL FOR VITKAC w sprzedaży od 24 listopada 2014 tylko i wyłącznie w salonach DIESEL w Polsce.

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także