Trwa ładowanie...
hugh laurie

Doktor House lubi się wstydzić

Wprawdzie w serialu „Doktor House” Hugh Laurie gra postać bezczelnego lekarza, który nie zna wstydu i nie ma żadnych zahamować. Jednak prywatnie popularny Brytyjczyk często odczuwa wstyd i zażenowanie.

Share
Doktor House lubi się wstydzić
Źródło: AP
d2e4822

Wprawdzie w serialu „Doktor HouseHugh Laurie gra postać bezczelnego lekarza, który nie zna wstydu i nie ma żadnych zahamować. Jednak prywatnie popularny Brytyjczyk często odczuwa wstyd i zażenowanie. Najczęściej oglądając telewizję. Co wprawia go w stan takiego zakłopotania? Programy typu reality show.

- Uczucie wstydu odgrywa ważną rolę w moim życiu i nie chodzi tylko o wstyd związany z moją osobą – tłumaczy aktor. – Wystarczy, że obejrzę kawałek „American Idol” - to agonia oglądać kogoś, kto wysila się i wypada okropnie. Czasami chciałbym móc wejść przez ekran i uratować tych ludzi.

Laurie przyznaje jednak, że czasami wstyd pomaga w jego zawodzie.
- To przerażające i niewygodne uczucie, dlatego zawsze jestem bardzo wyrozumiały, kiedy ktoś skopie swoją kwestię albo wychodzi na idiotę. Ale moje naprawdę okropne doświadczenia aktorskie wynikały nie z bycia zdenerwowanym, ale z niedostatecznego zdenerwowania, kiedy niewystarczająco martwiłem się o swój występ.

d2e4822

Podziel się opinią

Share
d2e4822
d2e4822
Strona Główna WP