Trwa ładowanie...
dswn4ev

Doktor Who ma nowego wroga

Znany m.in. z serialu "Siły pierwotne" Ben Miller zagra jednego z nowych wrogów "Doktora Who".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doktor Who ma nowego wroga
(WENN/NEWSPIX.PL)
dswn4ev

Znany m.in. z serialu "Siły pierwotne" Ben Miller zagra jednego z nowych wrogów "Doktora Who". Aktor wcieli się w główny czarny charakter w odcinku, za którego scenariusz odpowiadać będzie Mark Gatiss.
- Mark przygotował dla nas coś piorunującego - zdradził główny scenarzysta i producent serialu, Steven Moffat. - Gdy na pokład Tardis wsiadł Peter Capaldi, potrzebny był ktoś naprawdę niezwykły. Szczerze, nadeszła pora, by Ben Miller wystąpił w "Doktorze Who".

- Jako fanatyczny fan serialu, prawdziwy Whovian, nie mogę uwierzyć w swoje szczęście - skomentował wieści Miller. - Dołączę do 12. Doktora w jego pierwszej przygodzie. Martwię się tylko tym, że każą mi opuścić plan, gdy nie będę kręcił swoich scen.

Wśród innych gwiazd, które wkrótce pojawią się gościnnie u boku Doktora znaleźli się również Tom Riley ("Demony da Vinci") i Keeley Hawes ("Zgon na pogrzebie", "Angielska robota").

dswn4ev

Poza Gatissem nad scenariuszami nowych odcinków pracują również Steve Thompson, Phil Ford i Steven Moffat.

Przypomnijmy, że "Doktor Who" realizowany jest już od ponad 50 lat. Przed Peterem Capaldim w tytułowego bohatera wcielali się Patrick Troughton, Jon Pertwee, Tom Baker, Peter Davison, Colin Baker, Sylvester McCoy, Paul McGann, Christopher Eccleston, David Tennant, Matt Smith i - na chwilę - John Hurt. Zdjęcia do nowej serii rozpoczęły się na początku stycznia w Cardiff w Walii.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Tom Hardy w XIX wieku*

* Chiwetel Ejiofor wrogiem Bonda*

* Josh Brolin mógł być Batmanem*

dswn4ev

Podziel się opinią

Share

dswn4ev

dswn4ev