GwiazdyDrew Barrymore wybiera rodzinę

Drew Barrymore wybiera rodzinę

Drew Barrymore wybiera rodzinę
Źródło zdjęć: © AFP
09.04.2013 21:26, aktualizacja: 09.04.2013 22:19

Drew Barrymore odłoży karierę na bok i skoncentruje się na wychowaniu córki. W ubiegłym roku gwiazda urodziła swoje pierwsze dziecko, dziewczynkę Olive.

Drew Barrymore odłoży karierę na bok i skoncentruje się na wychowaniu córki. W ubiegłym roku gwiazda urodziła swoje pierwsze dziecko, dziewczynkę Olive. Teraz poinformowała, że na jakiś czas rezygnuje z aktorstwa i reżyserii, aby skupić się na wychowaniu maleństwa.
- Z pewnych rzeczy trzeba zrezygnować, to smutne, ale takie jest życie - tłumaczy Barrymore. - Ludziom wydaje się, że nadal działam na wielu polach, ale to nieprawda.

- Bardzo dużo poświęciłam. I nie żałuję. Często o tym myślę, ale z czasem zaczynam instynktownie podejmować właściwe decyzje.

- Wiem, że jeśli będę pracować dniami, nocami i weekendami, przegapię dorastanie dziecka albo narażę na szwank swój związek z ukochanym mężczyzną. Zostałam wychowana w czasach, w których wychodzi się z założenia, że kobiety mogą mieć wszystko, pracę i rodzinę, ale ja nie zgadzam się z tą tezą. Zawsze coś lub ktoś ucierpi. O powrocie do zawodu zacznę myśleć, kiedy moja córka podrośnie, i na pewno nie będzie tak, że z dnia na dzień rzucę się w wir pracy. Wszystko stopniowo.

Drew Barrymore mogliśmy podziwiać ostatnio w filmie "Na ratunek wielorybom".

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także