UrodaDwa dni dla zdrowia i urody

Dwa dni dla zdrowia i urody

Dwa dni dla zdrowia i urody
Źródło zdjęć: © 123RF

09.04.2013 16:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już w maju w Lublinie Dni Zdrowia i Urody. Impreza odbędzie się w Centrum Targowo-Wystawienniczym, przy ul. Dworcowej 11 w dniach 18-19 maja. Wydarzenie to skupia wystawców z całej Polski, reprezentujących branżę zdrowotną oraz te związane z kosmetyką i kosmetologią.

Już w maju w Lublinie Dni Zdrowia i Urody. Impreza odbędzie się w Centrum Targowo-Wystawienniczym, przy ul. Dworcowej 11 w dniach 18-19 maja. Wydarzenie to skupia wystawców z całej Polski, reprezentujących branżę zdrowotną oraz te związane z kosmetyką i kosmetologią.

Przez dwa dni targów na scenie odbywać się będą pokazy makijażu i zabiegów kosmetycznych organizowane przy współpracy z Katedrą Kosmetologii Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Lublinie. Spośród tłumu zostanie wybranych kilka Pań, które będą mogły przejść metamorfozę na scenie Dni Zdrowia i Urody.

Podczas Dni Zdrowia i Urody kucharze z Lubelskiej Szkoły Medytacji i Samorealizacji nauczą nas jak przyrządzić smaczny i zdrowy posiłek w ramach warsztatów wegetariańskiego gotowania. Dodatkowo odbędą się porady dotyczące zdrowia i diety wegetariańskiej. Na zakończenie zaprosimy do degustacji przygotowanych potraw.

Po pożywnym posiłku coś dla duszy i ciała. Zapraszamy na wzmocnienie ciała i umysłu oraz chwilę relaksu podczas zajęć z jogi i medytacji. Zajęcia poprowadzą instruktorzy Lubelskiej Szkoły Medytacji i Samorealizacji. Celem spotkania będzie wewnętrzna satysfakcja i odrobina wypoczynku.

W czasie Dni Zdrowi i Urody aktywnie promujemy profilaktykę raka. Przez dwa dni targów zainteresowane Panie będą mogły zdobyć wiedzę na temat profilaktycznego badania piersi. Dzięki uprzejmości i pomocy ze strony Lubelskiego Stowarzyszenia Amazonek, każda Pani będzie mogła nauczyć badania piersi. Podczas targów będzie można zapoznać się również z technikami brafittingu. Idea brafittingu polega na wybieraniu staników tak, by były one nie tylko wygodne, ale również ładnie kształtowały piersi i pasowały noszącym je kobietom. Główną zaletą dobrze dobranego biustonosza jest pielęgnacja piersi.

Ponadto zadbamy również o Panie, które już zachorowały na raka. Przy współpracy z Fundacją Rak’n’Roll organizujemy warsztaty dla Pań z nowotworami, które pragną zadbać o swój wygląd mimo ciężkiej choroby. Podczas spotkania wizażysta będzie udzielał konsultacji kosmetycznych, czyli w jaki sposób dobrać makijaż, w jaki sposób się malować. Odbędzie się również spotkanie z fryzjerem i manikiurzystką. Ponadto każda Pani będzie mogła przymierzyć turban, bądź perukę. Warsztaty odbędą się w sobotę 18 maja, w godz. 10.00 – 16.00.

Chcesz zmierzyć sobie ciśnienie krwi, poziom cukru we krwi, bądź poziom tkanki tłuszczowej? Zapraszamy do strefy zdrowia, podczas Dni Zdrowia i Urody, gdzie będzie można bezpłatnie wykonać podstawowe badania. Zapraszamy również na badania słuchu organizowane przez firmę Audio Service. W strefie zdrowia będzie można również zdobyć wiedzę dotyczącą udzielania pierwszej pomocy.

Podczas Dni Zdrowia i Urody zaprezentują się m.in. producenci i dystrybutorzy zdrowej i ekologicznej żywności, producenci suplementów diety, witamin i minerałów, kliniki optymalnego odżywiania, dystrybutorzy sprzętu kuchennego do przygotowywania zdrowych posiłków, przedstawiciele medycyny naturalnej i niekonwencjonalnej, ośrodki fitness, szkoły jogi, ośrodki SPA & Wellness, ośrodki leczniczo-wypoczynkowe, sanatoria, producenci i dystrybutorzy kosmetyków, salony kosmetyczne i fryzjerskie.

Zapraszamy:
Centrum Targowo-Wystawiennicze Targów Lublin S.A., ul. Dworcowa 11, Lublin
Godziny zwiedzania:
Sobota, 18 maja 2013 r. – w godz. 10.00 – 18.00
Niedziela, 19 maja 2013 r. – w godz. 10.00 – 18.00
Szczegółowe informacje: www.zdrowie.targi.lublin.pl

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także