Trwa ładowanie...
d3fyorc
Megafon.pl
Gwiazdy

Édgar Ramírez zastąpi Gerarda Butlera

Niecały tydzień zajęło producentom remake'u thrillera "Na fali" ("Point Break") znalezienie zastępstwa dla Gerarda Butlera, który zrezygnował z udziału w produkcji. Zamiast gwiazdora zobaczymy Édgara Ramíreza.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Édgar Ramírez zastąpi Gerarda Butlera
(AFP)
d3fyorc

Niecały tydzień zajęło producentom remake'u thrillera "Na fali" ("Point Break") znalezienie zastępstwa dla Gerarda Butlera, który zrezygnował z udziału w produkcji. Zamiast gwiazdora zobaczymy Édgara Ramíreza. W oryginalnym filmie z 1991 roku zagrali Keanu Reeves i Patrick Swayze, a za reżyserię odpowiadała Kathryn Bigelow. Bohaterem obrazu był Johnny (Reeves), agent FBI, który rozpracowuje gang rabujących banki surferów dowodzony przez Bodhiego (Swayze).

Urodzony w Wenezueli i znany z "Ultimatum Bourne'a", "Domino" i "Gniewu tytanów" Ramírez przejął po Butlerze rolę Bodhiego. W filmie zagrać mają także Matias Varela, Luke Bracey (Johnny) i Ray Winstone.

Za kamerą nowej wersji "Na fali" stanie Ericson Core, reżyser, który ma na koncie tylko jeden film pełnometrażowy, "Vince Niepokonany" z Markiem Wahlbergiem w roli głównej.

d3fyorc

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Gerard Butler zrezygnował z "Na fali"*

* Remake ''Na fali'' bez Keanu Reevesa*

d3fyorc

* Keanu Reeves ćwiczy tai chi*

Podziel się opinią

Share

d3fyorc

d3fyorc
d3fyorc