Trwa ładowanie...
Megafon.pl
Gwiazdy

Édgar Ramírez zastąpi Gerarda Butlera

Niecały tydzień zajęło producentom remake'u thrillera "Na fali" ("Point Break") znalezienie zastępstwa dla Gerarda Butlera, który zrezygnował z udziału w produkcji. Zamiast gwiazdora zobaczymy Édgara Ramíreza.
Share
Édgar Ramírez zastąpi Gerarda Butlera
Źródło: AFP
dgq8l1h

Niecały tydzień zajęło producentom remake'u thrillera "Na fali" ("Point Break") znalezienie zastępstwa dla Gerarda Butlera, który zrezygnował z udziału w produkcji. Zamiast gwiazdora zobaczymy Édgara Ramíreza. W oryginalnym filmie z 1991 roku zagrali Keanu Reeves i Patrick Swayze, a za reżyserię odpowiadała Kathryn Bigelow. Bohaterem obrazu był Johnny (Reeves), agent FBI, który rozpracowuje gang rabujących banki surferów dowodzony przez Bodhiego (Swayze).

Urodzony w Wenezueli i znany z "Ultimatum Bourne'a", "Domino" i "Gniewu tytanów" Ramírez przejął po Butlerze rolę Bodhiego. W filmie zagrać mają także Matias Varela, Luke Bracey (Johnny) i Ray Winstone.

Za kamerą nowej wersji "Na fali" stanie Ericson Core, reżyser, który ma na koncie tylko jeden film pełnometrażowy, "Vince Niepokonany" z Markiem Wahlbergiem w roli głównej.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Gerard Butler zrezygnował z "Na fali"*

* Remake ''Na fali'' bez Keanu Reevesa*

* Keanu Reeves ćwiczy tai chi*

dgq8l1h

Podziel się opinią

Share
dgq8l1h
dgq8l1h