Trwa ładowanie...
d4c1d6e
Megafon.pl
Ludzie

Efron wzdychał do Tyry Banks

Zac Efron jest obecnie idolem nastolatek na całym świecie. Jednak jako nastolatek sam uległ fascynacji sławną osoba. Niedawno gwiazda "High School Musical" zdradziła, że jako nastolatek kochał się w Tyrze Banks.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Efron wzdychał do Tyry Banks
(AFP)
d4c1d6e

Zac Efron jest obecnie idolem nastolatek na całym świecie. Jednak jako nastolatek sam uległ fascynacji sławną osoba. Niedawno gwiazda "High School Musical" zdradziła, że jako nastolatek kochał się w Tyrze Banks. Modelka i gwiazda telewizji była kobietą, do której wzdychał każdego dnia.

- Gdy byłem młodszy, lubiłem leżeć na łóżku i gapić się na plakat Tyry Banks, który wisiał na suficie - opowiada Efron. - Podkradłem go mamie z katalogu Victoria's Secret. Myślałem wtedy, że Tyra to najpiękniejsza kobieta na świecie. Przez długi czas gustowałem w dziewczynach o ciemniejszym kolorze skóry, ale później pojechałem do Szwecji i zobaczyłem na własne oczy najbardziej niesamowite, efektowne, naturalne blondynki. W Stanach nigdy takich nie widziałem.

Dorobek Zaca Efrona zamyka rola w dramacie "Charlie St. Cloud", którego polska premiera zaplanowana jest na październik.

POLECAMY: * KOGO DZISIAJ LUBI MŁODZIEŻ?*

d4c1d6e

Podziel się opinią

Share

d4c1d6e

d4c1d6e