ycipk-2pv3wj

Elegancka latem

Latem nie tylko sportowe, luźne, nieformalne stroje na plażę mają wzięcie. Miejski, a nawet korporacyjny styl, który może wyglądać modnie, elegancko i wygodnie, także jest na fali.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Elegancka latem
(mat. prasowy)
ycipk-2pv3wj

Latem nie tylko sportowe, luźne, nieformalne stroje na plażę mają wzięcie. Miejski, a nawet korporacyjny styl, który może wyglądać modnie, elegancko i wygodnie, także jest na fali. Te z was, które muszą wyglądać w pracy elegancko, mają nie lada wyzwanie. Dlatego stworzyliśmy dla was nasze propozycje eleganckich zestawów na gorące dni.

Biała, lniana marynarka wyglądająca nieco jak koszula świetnie sprawdzi się z luźną, granatową sukienką w stylu halki (patrz: zdjęcie wyżej). Taki look to propozycja dla kobiet, które mogą sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa. Połączenie zestawu z mocnym akcentem kolorystycznym w postaci torebki i wygodnymi sandałami na szpilce to strzał w dziesiątkę.

(fot. mat. prasowy)
Podziel się
ycipk-2pv3wj

Świetną propozycją na upalne dni do pracy jest kombinezon, koniecznie w kolorze granatowym. Mówi się, że kolor ten jest nową czernią i na dobre wpisał się w najnowsze trendy. Żeby rozświetlić całość możesz pozwolić sobie na print drobnych kwiatków na marynarce i jasne dodatki. Pastele będą tu mile widziane.

(fot. mat. prasowy)
Podziel się

Nasza ostatnia propozycja to luźny, elegancki strój o prostej formie i klasycznych kolorach. Jednak żeby nie było zbyt banalnie, proponujemy duży print kwiatowy, który ożywi całość i nada stylizacji charakteru. Jeden mocny akcent plus biel i granat to świetny zestaw na co dzień.

POLECAMY:

ycipk-2pv3wj
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2pv3wj

ycipk-2pv3wj
ycipk-2pv3wj