Trwa ładowanie...

Emma Stone zastąpi Michelle Williams

Emma Stone zastąpi Michelle Williams na Broadwayu w musicalu "Kabaret".

Emma Stone zastąpi Michelle WilliamsŹródło: AFP
d3lstxv
d3lstxv

Emma Stone zastąpi Michelle Williams na Broadwayu w musicalu "Kabaret". Sztukę wyprodukowaną przez The Roundabout Theatre Company z udziałem Michelle Williamsw roli Sally Bowles można oglądać od kwietnia. Za jej realizację odpowiedzialni są Sam Mendes i Rob Marshall. Musical cieszył się dużą popularnością, a Michelle Williams zaskarbiła sobie sympatię krytyki.

Jednak na deskach teatru pojawiać się będzie jedynie do 9 listopada. We wznowieniu przedstawienia zastąpi ją Emma Stone, która ponoć była pierwszą kandydatką do roli.

W spektaklu partnerować jej będzie Alan Cumming, jako mistrz ceremonii. Warto dodać, że aktora w tej roli można zobaczyć ponownie. Po raz pierwszy wcielił się bowiem w postać w 1998 roku i otrzymał za swoją kreację nagrodę Tony. Partnerowała mu wówczas Natasha Richardson. Która również otrzymała wtedy nagrodę Tony.

Dla Stone będzie to debiut na deskach Broadwayu. Aktorkę w przedstawieniu będzie można zobaczyć do 4 stycznia 2015 roku. Natomiast w kinie, jeszcze w tym miesiącu, w nowej komedii Woody'ego Allena, "Magia w blasku księżyca".

(Megafon.pl/ma)

d3lstxv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3lstxv