"Czuję, że Moskwa to będzie to" - powiedziała projektantka po pokazie w Rosji.
Ewa Minge jest szczęśliwa
"Czuję, że Moskwa to będzie to" - powiedziała projektantka po pokazie w Rosji.
Źródło zdjęć: © AKPA
"Czuję, że Moskwa to będzie to" - powiedziała projektantka po pokazie w Rosji.
"Czuję, że Moskwa to będzie to" - powiedziała projektantka po pokazie w Rosji.