Trwa ładowanie...
Materiał Partnera
miss

FESTIWAL PIĘKNA 2019

Miss Supranational 2019 po raz pierwszy na Ślasku! To już 11 edycja jednego z najbardziej prestiżowych międzynarodowych konkursów piękności, jedynego, który odbywa się w Polsce.

Share
FESTIWAL PIĘKNA 2019
Źródło: Materiały prasowe
d4ca35u

W tym roku, po raz pierwszy w historii o koronę najpiękniejszej walczyć będą na Śląsku. O koronę powalczy około 80 dziewcząt. Poza koroną, zwyciężczyni konkursu otrzyma także nagrody o wartości 50 tysięcy dolarów.

Polskę reprezentować będzie Kamila Świerć, która zdobyła koronę Miss Polski 2017r.

- Miss Supranational jest moim pierwszym konkursem międzynarodowym, podczas którego będę miała zaszczyt reprezentować biało-czerwone barwy. Dzięki tej szansie mogę przeżyć kolejną, wspaniałą przygodę! Od Gali Finałowej Miss Polski 2017 minęły już dwa lata i przyznam szczerze, że nie mogę się doczekać aż ponownie stanę na scenie. Przyspieszone bicie serca, nieznikający z twarzy uśmiech, światła, muzyka i my... To adrenalina, której mi brakowało! – cieszy się Kamila.

d4ca35u

Intensywne przygotowania do konkursu rozpoczyęły się 18 listopada. Dwutygodniowe zgrupowanie odbyło się w Hotelu OSSA Congress & Spa w Rawie Mazowieckiej. Tam dziewczyny z najróżniejszych zakątków świata (m.in. Jamajka, Dominikana, Republika Południowej Afryki, , Japonia… ) szlifowały taneczne układy i choreografię pod czujnym okiem znakomitych choreografów – Macieja Zakliczyńskiego i Janji Lesar. Dziewczyny ubiegające się o koronę Miss Supranational 2019 wyruszyły także na wycieczkę w samo centrum Polski, do miasta, które słynie z przemysłu włókienniczego - Łodzi. Poza wyjątkowym, industrialnym klimatem, jakie zachowuje to miasto, dziewczyny będą uczestniczyć także w Balu Charytatywnym a także odwiedziły Galerię Handlową Port Łódź.
Koncert Finałowy Miss Supranational uświetnią artyści, nawet Ci międzynarodowi tj. Mikolas Josef ze swoim najnowszym singlem „Acapella” ale też polskie znane nazwiska jak Cugowski. Najpiękniejsze show rozpocznie królowa polskiego muzycznego show-biznesu DODA, która już zapowiedziała muzyczną niespodziankę.
W jury konkursu m.in. wokalistkę Monikę Lewczuk, która zdobyła tytuł Miss Supranational w 2011 roku oraz Sandrę Kubicką czy też sportowca – Mariusza Czerkawskiego.

Tegoroczną edycja Miss Supranational będzie transmitowana do przeszło 140 krajów na całym świecie. Polska obejrzy go 6 grudnia, o godzinie 20:00 w Telewizji POLSAT.

d4ca35u

Podziel się opinią

Share
d4ca35u
d4ca35u