Blisko ludziFresh Faces World by Models8. ZGŁOŚ SIĘ!

Fresh Faces World by Models8. ZGŁOŚ SIĘ!

Fresh Faces World by Models8.  ZGŁOŚ SIĘ!
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
25.07.2018 13:15, aktualizacja: 08.03.2019 14:23

Zapraszamy do udziału w najbardziej prestiżowym konkursie modelingowym o zasięgu globalnym, którego Models8 jest wyłącznym organizatorem w południowej części Polski.

Czym jest Fresh Faces World?

FFW to międzynarodowy konkurs modelingowy otwierający drzwi do świata mody wszystkim młodym osobom, które marzą o karierze w tej branży. Daje szansę zdobycia doświadczenia oraz zrobienia pierwszych kroków w kierunku podpisania międzynarodowych kontraktów z najlepszymi agencjami na świecie. Zwycięzców minionych edycji można zobaczyć na okładkach renomowanych magazynów takich jak Vogue, Harper’s Bazaar, Elle, Cosmopolitan czy Glamour. W swojej historii, konkurs wypromował wiele młodych talentów, wśród nich Alexę Łuczak, aktualną ambasadorkę Fresh Faces World pochodzącą z Łodzi. Modelka ma za sobą współpracę z największymi markami, takimi jak np. Chanel, Dior, Giorgio Armani, Marc Jacobs i Gucci.

Dla zwycięzcy

Uczestnicy konkursu powalczą o przepustkę do finału, w którym nagrodą główną będzie wyjazd do Nowego Jorku o wartości 50 tyś. zł na jeden z największych światowych konkursów modeli IMTA (The International Modeling and Talent Associaton). To właśnie tam zostanie osobiście przedstawiony prestiżowym agencjom z całego świata i ma szansę zdobycia licznych, międzynarodowych kontraktów w branży modelingu.

Zwycięzca Fresh Faces World weźmie także udział sesjach zdjęciowych dla magazynu COSMOPOLITAN, HOT MODA oraz w słynnych Pier 59 Studios w Nowym Jorku.

CASTING Fresh Faces World by Models8. Pierwszy już 29 lipca w Aquadromie Ruda Śląska.
Startujemy o godzinie 17:00
Zgłoś się jeśli:
Modelki: jesteś między 14 a 23 rokiem życia i masz powyżej 172 cm.
Modele: jesteś między 14 a 23 rokiem życia i masz powyżej 185 cm.
Pamiętaj zabierze ze sobą czarne ubranie, w tym: koszulka na ramiączkach, legginsy, czarne szpilki, strój kąpielowy/bokserki.

Zdobądź nagrodę o wartości o wartości 50tyś złotych na jeden z największych światowych konkursów modeli IMTA w Nowym Jorku ‼. Szczegóły konkursu znajdziesz tutaj - models.org
Więcej informacji znajdziecie także na:

Facebook - https://www.facebook.com/models8/
Instagram - @models8_letsgofashion

Chcesz być na czasie o każdej porze roku bez rujnowania budżetu? Sprawdź okazje na stronie ANSWEAR.com promocje.

Źródło artykułu:Materiał Partnera