Trwa ładowanie...
ycipk-2u1io7
Megafon.pl
Gwiazdy

Gruba i stara Rosario Dawson

Rosario Dawson przyznała, że w Los Angeles czuje się "gruba i stara". Podczas castingów 31-letnia aktorka wielokrotnie słyszała, że powinna schudnąć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gruba i stara Rosario Dawson
(AP)
ycipk-2u1io7

Tylko w tak chorym miejscu jak Fabryka Snów taką kobietę jak Rosario Dawson można nazwać grubą! Piękna aktorka znana z takich filmów jak "Sin City" czy "Grindhouse: Death Proof" przyznała ostatnio, że w Los Angeles czuje się "gruba i stara". Dlaczego? Ponieważ podczas castingów 31-letnia Dawson wielokrotnie słyszała, że powinna schudnąć.

- Gdy jestem w rodzinnym Nowym Jorku, czuję się superchuda i supermłoda - tłumaczy Dawson. - Przyjeżdżam do Kalifornii i nagle czuję się gruba i stara. Mam 31 lata, starzeję się, nie jestem wychudzona. To niesamowite, ile razy słyszałam już na castingach, że powinnam schudnąć. Moja menedżerka cały czas przypomina mi, że mam chodzić na przesłuchania w obcisłych ciuchach, bo dyrektorzy castingu muszą wiedzieć, czy jestem chuda. Myślę sobie wtedy: "No dajcie spokój. Przecież widzieliście moje zdjęcia, wiecie jak wyglądam".

Od 12 listopada polscy widzowie będą mogli podziwiać Rosario Dawson w filmie "Niepowstrzymany".

ycipk-2u1io7

POLECAMY: ** GRUBA JAK POLKA

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-2u1io7

ycipk-2u1io7
ycipk-2u1io7