GwiazdyHarrison Ford znów chętnie łowcą androidów

Harrison Ford znów chętnie łowcą androidów

Harrison Ford znów chętnie łowcą androidów

15.04.2014 22:31, aktual.: 15.04.2014 23:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Harrison Ford zdradził, iż nie miałby nic przeciwko, by wystąpić w kontynuacji "Łowcy androidów".

Harrison Ford zdradził, iż nie miałby nic przeciwko, by wystąpić w kontynuacji "Łowcy androidów". Prace nad drugą częścią kultowej produkcji science fiction trwają od dłuższego czasu. Pierwszą wersję nowego scenariusza napisał Hampton Fancher, który współpracował również przy fabule filmu Ridleya Scotta 1982 roku. Akcja ma rozgrywać się wiele lat po wydarzeniach przedstawionych w legendarnym już obrazie.

Za kamerą projektu ponownie stanie Ridley Scott. Harrison Ford, który w pierwszej części grał Ricka Deckarda, chętnie wziąłby udział w nowym projekcie.

- Jestem ciekawy i podekscytowanym nowym scenariuszem - opowiada gwiazdor. - Prawdę mówiąc, gdyby nadarzyła się okazja, jeśli scenariusz były dobry, bardzo chętnie popracowałbym znów z Ridleyem Scottem. To bardzo utalentowany i pełen pasji filmowiec, a powrócenie do tej postaci byłoby ciekawym doświadczeniem.

Przypomnijmy, że materiałem wyjściowym dla "Łowcy androidów" była proza Philipa K. Dicka.

Nieoficjalnie mówi się, że Harrison Ford powróci do roli Hana Solo w nowej odsłonie sagi "Gwiezdne wojny". Najnowszy film z udziałem aktora to "Niezniszczalni 3".

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)