Trwa ładowanie...
dmoztr7

Harrison Ford znów chętnie łowcą androidów

Harrison Ford zdradził, iż nie miałby nic przeciwko, by wystąpić w kontynuacji "Łowcy androidów".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Harrison Ford znów chętnie łowcą androidów
(AFP)
dmoztr7

Harrison Ford zdradził, iż nie miałby nic przeciwko, by wystąpić w kontynuacji "Łowcy androidów". Prace nad drugą częścią kultowej produkcji science fiction trwają od dłuższego czasu. Pierwszą wersję nowego scenariusza napisał Hampton Fancher, który współpracował również przy fabule filmu Ridleya Scotta 1982 roku. Akcja ma rozgrywać się wiele lat po wydarzeniach przedstawionych w legendarnym już obrazie.

Za kamerą projektu ponownie stanie Ridley Scott. Harrison Ford, który w pierwszej części grał Ricka Deckarda, chętnie wziąłby udział w nowym projekcie.

- Jestem ciekawy i podekscytowanym nowym scenariuszem - opowiada gwiazdor. - Prawdę mówiąc, gdyby nadarzyła się okazja, jeśli scenariusz były dobry, bardzo chętnie popracowałbym znów z Ridleyem Scottem. To bardzo utalentowany i pełen pasji filmowiec, a powrócenie do tej postaci byłoby ciekawym doświadczeniem.

dmoztr7

Przypomnijmy, że materiałem wyjściowym dla "Łowcy androidów" była proza Philipa K. Dicka.

Nieoficjalnie mówi się, że Harrison Ford powróci do roli Hana Solo w nowej odsłonie sagi "Gwiezdne wojny". Najnowszy film z udziałem aktora to "Niezniszczalni 3".

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* J.J. Abrams chroni "Gwiezdne wojny"*

* ''Gwiezdne wojny'' znów z Hanem Solo, Skywalkerem i księżniczką Leią!*

* Harrison Ford skazany na porażkę*

dmoztr7

Podziel się opinią

Share
dmoztr7
dmoztr7