GwiazdyHeidi Klum dumna z siebie

Heidi Klum dumna z siebie

Heidi Klum dumna z siebie
Źródło zdjęć: © AP

18.04.2012 21:54, aktual.: 18.04.2012 22:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Heidi Klum chwali się, że wciąż jeszcze nie skorzystała z usług chirurga plastycznego. 38-letnia modelka jest mamą czwórki dzieci, a jednak wciąż zachowuje wspaniałą figurę. Prezentuje ją w pełni w sesji dla magazynu „Allure”, któremu udzieliła także wywiadu.

Heidi Klum chwali się, że wciąż jeszcze nie skorzystała z usług chirurga plastycznego. 38-letnia modelka jest mamą czwórki dzieci, a jednak wciąż zachowuje wspaniałą figurę. Prezentuje ją w pełni w sesji dla magazynu „Allure”, któremu udzieliła także wywiadu. Mówiła w nim o poprawianiu urody i swoim rozwodzie. W ubiegłym roku Klum rozstała się po 7 latach małżeństwa z brytyjskim piosenkarzem Sealem.

- Z dumą mogę oświadczyć, że mając tyle lat i żyjąc w takich czasach nie poprawiłam sobie jeszcze niczego chirurgicznie – powiedziała. - Każdy ma swoją definicję tego, co ładne, a chirurgia plastyczna dla mnie nie jest czymś ładnym. Szczególnie, kiedy decydują się na nią młode dziewczyny. Nie wymienię tu nazwisk, ale patrząc na niektóre z nich myślę sobie: „Kiedy spotkałam cię pięć lat temu, wyglądałaś tak pięknie. Kim jest osoba, którą widzę teraz?" Znam dziewczyny młodsze ode mnie o połowę, które robią sobie operacje. Co zrobią, kiedy będą miały lat 40, 50?

Modelka opowiedziała także o rozpadzie swojego małżeństwa.
- Zawsze marzyłam o idealnej rodzinie, chciałam mieć dużo dzieci, piękny ogród, trampolinę, huśtawki. Marzyłam o tym, jak będzie wyglądało moje życie i je planowałam. Ale – jak wszyscy już wiemy – nasze marzenia nie zawsze spełniają się w sposób, jaki zaplanowaliśmy.

(ma)

POLECAMY:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także