Blisko ludziHillary Clinton: Jestem biseksualna

Hillary Clinton: Jestem biseksualna

Hillary Clinton: Jestem biseksualna
Źródło zdjęć: © AFP

23.09.2013 10:06, aktual.: 23.09.2013 10:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Hillary Clinton, żona amerykańskiego prezydenta Billa Clintona, przyznaje się w swoich pamiętnikach do biseksualizmu. Książka ukaże się w czerwcu przyszłego roku, ale w mediach amerykańskich już pojawiają się przecieki na ten temat.

Hillary Clinton, żona amerykańskiego prezydenta Billa Clintona, przyznaje się w swoich pamiętnikach do biseksualizmu. Książka ukaże się w czerwcu przyszłego roku, ale w mediach amerykańskich już pojawiają się przecieki na ten temat.

Hillary Clinton zdecydowała się podobno na takie wyznanie, bo w 2016 roku zamierza ubiegać się o prezydenturę. Chce nie tylko zdobyć głosy mniejszości seksualnych w USA, ale także wytrącić z ręki broń swoim politycznym przeciwnikom. Może też uznała, że 14 mln dolarów, jakie dostanie za pamiętniki, to wystarczający argument na ujawnienie całej prawdy o sobie.

Biust Christiny Aguillery

Plotki o orientacji byłej sekretarz stanu krążyły od lat. Pięć lat temu sugerowały, że łączy ją coś więcej niż relacja szefowa-pracownica z Humą Abedin. Zastanawiano się, czy pochodząca z Pakistanu współpracownica pani Clinton dostała 700 tys. dolarów za konsultacje, czy może za seks lesbijski? Niedawno 66-letnią Hillary przyłapano, jak wpatrywała się w obfity biust piosenkarki Christiny Aguillery.

W pamiętnikach, jak pisze magazyn "New York", autorka opisze także, jak w czasie, gdy jej mąż był prezydentem, została przyłapana na pieszczotach z kobietą w Białym Domu. Na obściskujące się panie natknąć się miał weterynarz, który leczył kota prezydenckiej pary, Socksa.

Wszystko z ciekowości

Jak pisze prasa w USA, Hillary Clinton stała się biseksualna z ciekawości. Podobno miało jej to pomóc w zrozumieniu problemów jednopłciowych związków partnerskich.

Media przypominają w tym kontekście, że jest ona wielkim zwolennikiem ustawy o małżeństwach homoseksualnych, popieranych także przez prezydenta Baracka Obamę. Małżeństwa takie można zawierać w kilku amerykańskich stanach, ale Hillary chciałaby, aby to prawo obowiązywało w całym kraju.

Nie była wierna Billowi

Całe Stany Zjednoczone litowały się nad nią, gdy w 1998 roku wybuchła afera rozporkowa, podczas której wyszło na jaw, że mąż zdradzał ją ze stażystką Monicą Lewinsky. A teraz pani Clinton obwieści światu, że również i ona nie była wierną małżonką.

Hillary ujawnia w pamiętnikach, że kochanka jej męża Monica Lewinsky starała się mieć z nim dziecko. Sądziła, że jeśli zajdzie w ciążę, prezydent rzuci żonę i się z nią ożeni. Kiedy Hillary się dowiedziała o romansie męża, w pierwszej reakcji na tę wiadomość, po prostu zwymiotowała. Lewinsky nie udało się złapać prezydenta na dziecko. A Hillary oficjalnie wybaczyła mężowi zdradę.

Na podstawie „New York”/(gabi),kobieta.wp.pl

POLECAMY:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także