Trwa ładowanie...
Materiał Partnera
tradycja

Historia marki z tradycją

Dr Irena Eris to marka zbudowana przez Irenę Eris – doktor farmacji. Od lat jest ceniona przez Polki i kojarzona z kwintesencją dobrego smaku i stylu. Dzięki realizacji idei holistycznego piękna, prezentuje holistyczne podejście do pielęgnacji ciała i zmysłów.
Share
Historia marki z tradycją
Źródło: Materiały prasowe
d40u422

Świat marki Dr Irena Eris tworzą nie tylko doskonałej jakości, innowacyjne, skuteczne i bezpieczne luksusowe kosmetyki, ale także dopasowana do indywidualnych potrzeb profesjonalna pielęgnacja, którą uosabiają Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris oraz dbałość o zrównoważony wypoczynek w trzech luksusowych Hotelach SPA - na Wzgórzach Dylewskich, w Krynicy-Zdroju oraz Polanicy-Zdroju.

Hotele SPA Dr Irena Eris to obecnie ikony polskiego rynku spa. A wszystko zaczęło się 20 lat temu w Krynicy–Zdroju. To tam marka Dr Irena Eris zaczęła rozwijać ideę holistycznego podejścia, otwierając swój pierwszy hotel, który powstał z wizji i potrzeby stworzenia takiego miejsca, które zapewni i komfortowy wypoczynek, i profesjonalną pielęgnację połączoną z odnową biologiczną.

Trzykrotnie rozbudowywany oraz modernizowany obiekt w Krynicy –Zdroju posiada dziś 60 pokoi i apartamentów, nowoczesne i przestronne Centrum SPA z basenem, kompleksem saun (fińska, parowa, caldarium), trzema wannami jacuzzi (w tym na tarasie zewnętrznym) oraz salami do zajęć fitnessu i ćwiczeń kondycyjnych (studio cardio). Dodatkowym jego walorem jest położenie, w zacisznej dolinie u podnóża Jaworzyny Krynickiej, z przepiękną panoramą na góry widoczną z pokoi, restauracji i baru oraz przyległego tarasu, a także z basenu.

d40u422

Dwie dekady temu hotel przyjął pierwszych gości, oferując komfortowy wypoczynek i kompleksową odnowę biologiczną. Jak na ówczesne czasy innowacją było stworzenie unikatowej koncepcji troski o ciało i ducha. Hotel już wtedy oferował klientom luksusowe Centrum SPA i interesujący pakiet profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych wykonywanych w Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris. Zapoczątkował rozwój, mało znanego jeszcze w Polsce, trendu SPA.

Zdobyte doświadczenie, poznanie i zrozumienie potrzeb gości, pozwoliło na zrealizowanie, całkiem od podstaw, autorskiej koncepcji drugiego Hotelu SPA Dr Irena Eris na Wzgórzach Dylewskich. Szybki rozgłos, jaki zdobył ten obiekt miał nie tylko silny wpływ na rozwój polskiego rynku SPA, a również przyczynił się do zmiany stylu wypoczywania Polaków. Rozsławił także pełen uroku zakątek Mazur Zachodnich, znany jako Wzgórza Dylewskie. Dziewiczy teren parku krajobrazowego stał się naturalną zachętą do aktywnego wypoczynku. Konie, rowery, jogging, narty biegowe zimą, to tylko niektóre z wielu propozycji przygotowanych przez Hotel SPA.

Koncepcja kolejnego luksusowego Hotelu SPA Dr Irena Eris w Polanicy-Zdroju, powstałego dwa temu, jest wynikiem zebranych doświadczeń z obu poprzednich Hoteli. Położony w centrum uzdrowiska obiekt, idealnie wpisuje się w klimat polanickiego kurortu. Stylowo urządzone pokoje, dopracowane w każdym detalu szczegóły, tworzą niezapomnianą atmosferę. Jednak największą siłą Hoteli SPA Dr Irena Eris jest, wypracowany przez lata, najwyższej jakości serwis, który sprawia, że wyjeżdżający goście są zadowoleni z pobytu i często mają ochotę ponownie odwiedzić swoje ulubione miejsce.

Wartość marki zależy od tego jak postrzegają ją klienci, dając temu wyraz m. in. w opiniach, którymi dzielą się na portalach społecznościowych i międzynarodowych portalach turystycznych. Opiniotwórczą rolę odgrywa portal TripAdvisor, na którym Hotele SPA Dr Irena Eris zgromadziły już prawie 1000 recenzji i ocen. Wystawione pochlebne opinie od polskich i zagranicznych gości przyczyniły się do przyznania wszystkim Hotelom SPA Dr Irena Eris nagrody Travellers’ Choice 2017 oraz Certificate of Excellence 2017. “Piękne miejsce i wspaniała obsługa. Gorąco polecam.” - to tylko jeden z wielu wpisów, jakie można znaleźć na stronach TripAdvisor.

Materiał przygotowany we współpracy z DrIrenaErisSpa.com

d40u422

Podziel się opinią

Share
d40u422
d40u422