Trwa ładowanie...
d1x69jh

Jak spędzić noc przed ślubem?

To problem większości panien młodych w noc poprzedzającą dzień ślubu. Natłok myśli, krążąca we krwi adrenalina i wrażenie, że na pewno o czymś się zapomniało – to wszystko nie pozwala na regenerację niezbędną przed tak wielkim wydarzeniem. Można jednak tak zaplanować wieczór i noc przed nim, aby pójść do ołtarza w naprawdę świetnej formie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jak spędzić noc przed ślubem?
Jak spędzić noc przed ślubem? (123RF)
d1x69jh

Wcześniejsza strategia

1. Warto wziąć sobie dwa, trzy dni wolnego tuż przed ceremonią, aby nie musieć w nerwach godzić obowiązków zawodowych i ostatnich przygotowań do ślubu i wesela.

2. Sen przyjdzie znacznie szybciej, jeżeli każdego dnia oczekiwania na uroczystość poświęcisz chociaż godzinę na aktywny wypoczynek (siłownia, spacer, taniec, inne ulubione zajęcia) i co najmniej 20 minut na słodkie lenistwo (wiemy, że więcej nie wytrzymasz )

d1x69jh

*3. *Wieczorne rytuały, takie jak kąpiel, relaksująca gimnastyka, słuchanie spokojnej muzyki czy spacer, są bardzo pomocne w uregulowaniu rytmu dnia i nocy, który często jest zaburzany, kiedy żyjemy jakimś ważnym wydarzeniem. Alkohol i inne substancje mające wpływ na percepcję koją tylko pozornie.

4. Jeśli od pewnego czasu dokucza Ci bezsenność, warto poprosić lekarza o zalecenie preparatu, który ułatwi zasypianie, ale nie wpłynie na samopoczucie w ciągu dnia. Pamiętaj, aby samowolnie nie stosować leków nasennych ani uspokajających, choćby nawet bliskie Ci osoby przekonywały Cię, że bezpiecznie możesz skorzystać ze specyfików z ich apteczki.

5. ważnych klubów piłkarskich, a ślubu nie traktujecie jak uczestnictwa z olimpiadzie sportowej. Dlatego decyzja o tym, czy zawalić noc, oddając się namiętności lub chociaż poprawić w ten sposób krążenie, należy tylko do Was. Przeciwwskazań brak.

6. Na wypadek, gdyby miały budzić Cię myśli o tym, o czym musisz pamiętać rano, miej tuż przy łóżku notatnik. Dzięki hasłowemu zapisaniu ważnych punktów, uwolnisz myśli i ze spokojną głową będziesz mogła wrócić w objęcia Morfeusza.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1x69jh

Podziel się opinią

Share
d1x69jh
d1x69jh