Trwa ładowanie...
Jak wygląda seks Polek?

Jak wygląda seks Polek?

Średnia długość stosunku to ok. 14 minut

Share
d4et3f9

Większość Polaków uważa, że seks jest ważną częścią relacji z partnerem. Nie umieją jednak otwarcie rozmawiać o swoich potrzebach i fantazjach, choć wiele osób chciałoby urozmaicić swoje życie erotyczne.

Według badań Śląskiego Uniwersytetu Medycznego co czwarta Polka w wieku 20-39 lat nie jest zadowolona ze swojego życia seksualnego. Z badań "Seksualność Polaków" wynika, że 71 proc. Polaków w wieku od 15 do 49 lat współżyje z partnerem przynajmniej raz w tygodniu. Średnia długość stosunku to ok. 14 minut. Polacy najchętniej uprawiają seks w dni wolne od pracy lub wakacje.

d4et3f9

- W tygodniu, kiedy pracujemy, trudno jest znaleźć czas na seks. Okres wakacji jest takim momentem, kiedy robimy to zdecydowanie częściej, w różnych pozycjach, w różnych miejscach, wtedy też czerpiemy z sukcesu dużo więcej satysfakcji - mówi seksuolog, Izabela Jąderek.

Polacy nie zawsze są zadowoleni ze swojego życia intymnego. Tylko dwie na dziesięć Polek przyznaje, że odczuwa orgazm przy każdym stosunku. Może to wynikać z niedostatecznej komunikacji z partnerem czy niezadowolenia ze swojego wyglądu. Kobiety mogą jednak odczuwać przyjemność z seksu mimo braku orgazmu. Dla większość pań znacznie ważniejsze jest poczucie bliskości z partnerem.

d4et3f9

Podziel się opinią

Share
d4et3f9
d4et3f9