Trwa ładowanie...
d2qtjl0
Jak wygląda seks Polek?

Jak wygląda seks Polek?

Średnia długość stosunku to ok. 14 minut
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2qtjl0

Większość Polaków uważa, że seks jest ważną częścią relacji z partnerem. Nie umieją jednak otwarcie rozmawiać o swoich potrzebach i fantazjach, choć wiele osób chciałoby urozmaicić swoje życie erotyczne.

Według badań Śląskiego Uniwersytetu Medycznego co czwarta Polka w wieku 20-39 lat nie jest zadowolona ze swojego życia seksualnego. Z badań "Seksualność Polaków" wynika, że 71 proc. Polaków w wieku od 15 do 49 lat współżyje z partnerem przynajmniej raz w tygodniu. Średnia długość stosunku to ok. 14 minut. Polacy najchętniej uprawiają seks w dni wolne od pracy lub wakacje.

d2qtjl0

- W tygodniu, kiedy pracujemy, trudno jest znaleźć czas na seks. Okres wakacji jest takim momentem, kiedy robimy to zdecydowanie częściej, w różnych pozycjach, w różnych miejscach, wtedy też czerpiemy z sukcesu dużo więcej satysfakcji - mówi seksuolog, Izabela Jąderek.

Polacy nie zawsze są zadowoleni ze swojego życia intymnego. Tylko dwie na dziesięć Polek przyznaje, że odczuwa orgazm przy każdym stosunku. Może to wynikać z niedostatecznej komunikacji z partnerem czy niezadowolenia ze swojego wyglądu. Kobiety mogą jednak odczuwać przyjemność z seksu mimo braku orgazmu. Dla większość pań znacznie ważniejsze jest poczucie bliskości z partnerem.

d2qtjl0

Podziel się opinią

Share
d2qtjl0
d2qtjl0