Trwa ładowanie...
ycipk-24r1p9

Jason Patric walczy o dziecko

Była partnerka Jasona Patrica zdobyła sądowy zakaz zbliżania się aktora do niej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jason Patric walczy o dziecko
(AFP)
ycipk-24r1p9

Była partnerka Jasona Patrica zdobyła sądowy zakaz zbliżania się aktora do niej. Danielle Schreiber jest matką dziecka Jasona Patrica. Obecnie trzyletni już syn aktora, nie został jednak poczęty w sposób naturalny. Gwiazdor filmów "Uśpieni", "Narc" oraz "Alamo" w 2009 roku zgodził się być dawcą spermy, dzięki której miało się spełnić marzenie Schreiber o zostaniu matką. W 2012 roku, kiedy Patric nie był już w związku ze Schreiber, wystąpił do sądu o wspólną opiekę nad dzieckiem.

Sąd jednak uznał go jedynie za dawcę spermy i odmówił przywileju. Aktor apelował i wciąż czeka na powtórne orzeczenie. Tymczasem Schreiber wystąpiła o zakaz zbliżania się aktora do jej osoby i zakaz ten uzyskała na okres roku.

Zakaz został ustanowiony na podstawie maili, wiadomości tekstowych jakie Patric wysyłał przez ostatnie 10 miesięcy do Schreiber, informując ją jakie negatywne skutki może mieć dla dziecka wychowywanie go bez ojca. Teraz nie może komunikować się ani z matką, ani z dzieckiem.

ycipk-24r1p9

Patric nie jest jednak odosobniony w swojej walce o dziecko. Jego postawę wspierają Ben Affleck, Matt Damon i Mel Gibson, którzy w ramach inicjatywy "Stand Up For Gus" zbierali ostatnio w Los Angeles pieniądze na rzecz aktora.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Sandra Bullock robi przerwę dla syna*

ycipk-24r1p9

* Nicole Kidman znalazła miłość życia*

* Dlaczego Natalie Portman kocha macierzyństwo?*

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-24r1p9

ycipk-24r1p9
ycipk-24r1p9