Trwa ładowanie...
df62k1e

Jason Patric walczy o dziecko

Była partnerka Jasona Patrica zdobyła sądowy zakaz zbliżania się aktora do niej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jason Patric walczy o dziecko
(AFP)
df62k1e

Była partnerka Jasona Patrica zdobyła sądowy zakaz zbliżania się aktora do niej. Danielle Schreiber jest matką dziecka Jasona Patrica. Obecnie trzyletni już syn aktora, nie został jednak poczęty w sposób naturalny. Gwiazdor filmów "Uśpieni", "Narc" oraz "Alamo" w 2009 roku zgodził się być dawcą spermy, dzięki której miało się spełnić marzenie Schreiber o zostaniu matką. W 2012 roku, kiedy Patric nie był już w związku ze Schreiber, wystąpił do sądu o wspólną opiekę nad dzieckiem.

Sąd jednak uznał go jedynie za dawcę spermy i odmówił przywileju. Aktor apelował i wciąż czeka na powtórne orzeczenie. Tymczasem Schreiber wystąpiła o zakaz zbliżania się aktora do jej osoby i zakaz ten uzyskała na okres roku.

Zakaz został ustanowiony na podstawie maili, wiadomości tekstowych jakie Patric wysyłał przez ostatnie 10 miesięcy do Schreiber, informując ją jakie negatywne skutki może mieć dla dziecka wychowywanie go bez ojca. Teraz nie może komunikować się ani z matką, ani z dzieckiem.

Patric nie jest jednak odosobniony w swojej walce o dziecko. Jego postawę wspierają Ben Affleck, Matt Damon i Mel Gibson, którzy w ramach inicjatywy "Stand Up For Gus" zbierali ostatnio w Los Angeles pieniądze na rzecz aktora.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Sandra Bullock robi przerwę dla syna*

* Nicole Kidman znalazła miłość życia*

* Dlaczego Natalie Portman kocha macierzyństwo?*

df62k1e

Podziel się opinią

Share
df62k1e
df62k1e