Trwa ładowanie...
d4ljqo6

Jennifer Aniston bierze ślub!

Jennifer Aniston planuje już ślub i wesele. Amerykańska aktorka i jej ukochany, Justin Theroux, prawdopodobnie zostaną małżeństwem już w marcu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jennifer Aniston bierze ślub!
(AP)
d4ljqo6

Jennifer Aniston planuje już ślub i wesele. Amerykańska aktorka zaręczyła się w sierpniu ubiegłego roku z Justinem Theroux i od tego czasu media co jakiś donoszą o planowanej uroczystości. Ostatnio mówiło się, że Jennifer chce wziąć ślub w tym samym czasie co jej były mąż, Brad Pitt, który zaręczony jest z Angeliną Jolie. Teraz okazuje się, że Aniston zalegalizuje swój związek tuż po zakończeniu zdjęć do najnowszego filmu.

Prace na planie niezatytułowanej jeszcze produkcji, ekranizacji książki Elmore'a Leonarda „The Switch”, zakończą się 9 marca. Wkrótce potem zakochana para ma stanąć na ślubnym kobiercu.

Podobno Jennifer Aniston ma już wybraną sukienkę i obrączki. Uroczystość ma być skromna, zaproszeni zostaną tylko najbliżsi przyjaciele pary. Zaufana osoba z kręgu znajomych aktorki powiedziała dziennikarzowi magazynu „People”, że po ślubie chce ona przyjąć nazwisko męża.

d4ljqo6

- Podoba jej się jego brzmienie i żartuje, że Jennifer Theroux brzmi bardzo wytwornie – mówi informator pisma.

44-letnia aktorka i 42-letni aktor, reżyser i scenarzysta poznali się na planie filmu „Wanderlust”. Wkrótce potem Theroux zakończył swój trwający 14 lat związek i zaczął oficjalnie spotykać się z Aniston. Są parą od 2011 roku.

(ma)

POLECAMY:

* Jennifer Aniston odchudza się uśmiechem*

* Jennifer Aniston już znalazła*

* Moda na wielkie dekolty - czy dla wszystkich?*

Oskary 2013: Kreacje gwiazd

d4ljqo6

Podziel się opinią

Share
d4ljqo6
d4ljqo6