ModaJesienny miszmasz

Jesienny miszmasz

Jesienny miszmasz

28.10.2014 09:33, aktual.: 28.10.2014 09:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W jesiennej garderobie dominują ciemne, stonowane kolory. Podpowiadamy, jak łączyć rzeczy z pozoru do siebie niepasujące w supermodne zestawy.

W jesiennej garderobie dominują ciemne, stonowane kolory. Podpowiadamy, jak łączyć rzeczy z pozoru do siebie niepasujące w supermodne zestawy.

Wiele z nas, kiedy dni stają się chłodniejsze, staje przed dylematem, jak połączyć okrycia wierzchnie z innymi ubraniami. Niestandardowe rozwiązania nie zawsze wypadają najlepiej, zatem warto pamiętać o kilku zasadach.

Po pierwsze, kurtki puchowe łącz z w jednej gamie kolorystycznej, np. w palecie brązów i beży, lub czerni i bieli, przełamanej np. czerwienią czy nadal modnym granatem. Z czernią świetnie współgra panterka, zatem jeśli trzymasz się tych barw, śmiało zestawiaj np. sportowe bluzy z klasycznymi krótkimi spódniczkami (bardzo w trendach).

Po drugie, nie bój się ostrych kolorów! Genialnie prezentują się w połączeniu z monochromatycznymi fasonami. Najlepiej, jeśli zaszalejesz z kolorem torebki - kopertówki, ożywisz w ten sposób najnudniejszą wieczorową stylizację i przyciągniesz wzrok. Pamiętaj jednak aby dodatki kupować najlepszej jakości – na wyrazistych barwach widać każde niedociągnięcia szycia czy materiału.

Po trzecie mat i błysk idą w tym sezonie w parze, więc spokojnie zestawiaj je razem. W razie wątpliwości posłuchaj siebie i zaufaj własnemu gustowi- w końcu to ty masz się dobrze czuć w ubraniach, które nosisz.

* Stylizacja 1. (powyżej)*
Bluzka – MarylaW/ marylaw.pl, buty – Menbur/ grupomenbur.com, kopertówka - antbag by ania/antbags.pl, spódnica - Bialcon/bialcon.pl, kurtka - Boca/boca.pl

Stylizacja 2.
Bluza - Rabarbar/rabarbar.co, płaszcz - Bialcon/bialcon.pl, spódnica - Bialcon/bialcon.pl, buty - Caprice/caprice.pl, torebka - Boca/boca.pl

Stylizacja 3.
Sukienka – Midori/midori.pl, kurtka - Boca/boca.pl, buty - Caprice/caprice.pl, szal – Gena/ gena.pl, torebka - antbag by ania/antbags.pl

Stylizacja 4.
Torebka - antbag by ania/antbags.pl, bluza - White House/whitehouse.sklep.pl, spodnie –Tova/tova.pl, kurtka – Wellensteyn/wellensteyn.com

Stylizacja 5.
Sukienka - White House/whitehouse.sklep.pl, rękawiczki - Gena/gena.pl, kurtka - Boca/boca.pl, torebka - Boca/boca.pl

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)